jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۶۷۷۷ ۲۱ تير ۱۳۹۱  |  ۲۳:۱۲

جوان کم سن و سال روسی با وجود سقوط از ارتفاع 120 متری به طرز معجزه‌آسایی جان سالم به در برد.


فیلم گرفته‌شده از سوی یکی از دوستان این پسر نشان می‌دهد او پس از آماده شدن برای سقوط آزاد از لبه پرتگاهی در «کوناکوا» بر ترس خود غلبه کرده و به امید باز شدن چتر نجاتش اقدام به پرش می‌کند کاری که در آن مهارتی ندارد و پریدن از چنان ارتفاع و موقعیتی نه شجاعانه بلکه احمقانه است.

دوربین که بخوبی لحظه پرش را نشان می‌دهد تنها چند دهم ثانیه بعد تلاش پسر شجاع برای باز کردن چتر نجات را ضبط کرده که در نهایت بی‌فایده بوده و او بشدت به زمین می‌خورد.

اما سقوط این جوان روی توده‌ای از برف نرم سبب شده با وجود ارتفاع بسیار زیاد نمیرد و تنها چند شکستگی استخوان در بدن وی بر اثر اقدام ناباورانه‌اش به وجود آید. پزشکان اظهار امیدواری کرده‌اند او پس از چند ماه مداوا سلامت خود را باز یابد.

فیلم گرفته شده توسط دوست این جوان تاکنون بیش از 10 هزار بیننده روی شبکه اینترنت داشته است.(جام جم - ضمیمه تپش) (رویترز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر