jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۵۷۴۲   ۱۷ تير ۱۳۹۱  |  ۱۶:۱۳

سرهنگ محسن خانچرلی با اشاره به اجرای طرح کنترل و پاکسازی پایانه ها و ایستگاه های متروی تهران، از دستگیری 36 متهم طی دو روز گذشته در این مناطق خبر داد.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: در راستای اجرای تدابیر رییس پلیس پایتخت و درخواست شهروندان مبنی بر اجرای طرح امنیت محله محور، ماموران پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با همکاری ماموران یگان انتظامی مترو، اقدام به پاکسازی پایانه ها و ایستگاه های متروی شهر تهران کردند.

وی افزود: بر این اساس، کلیه نیروهای مستقر در یگان انتظامی متروی تهران، ضمن استقرار در نقاط حساس و مهم ایستگاه های مترو، ضمن برقراری آرامش محیط برای مسافرانی که از مترو استفاده می کنند، اقدام به اجرای طرح امنیت محله محور و کنترل پایانه ها و ایستگاه های مترو کردند.

سرهنگ خانچرلی اظهارداشت: در این طرح که طی 48 ساعت گذشته انجام شده است چهار سارق که با اقدامات خود باعث ایجاد مشکلات برای شهروندان و مسافران می شدند، شناسایی شده و پس از دستگیری راهی کلانتری نزدیک به محل شدند.

رییس پلیس پیشگیری افزود: در این طرح همچنین دو مست، پنج شرور که برای نوامیس شهروندان مزاحمت ایجاد می کردند و نیز دو نفر به اتهام توزیع محصولات ضد فرهنگی بازداشت شدند.

وی اضافه کرد: جمع آوری و دستگیری 16 معتاد پرخطر و تابلو و متکدی و دستگیری پنج حامل سلاح سرد و دو عضو شبکه شرکت های هرمی از دیگر دستاوردهای این طرح بوده و در پایان کشف مواد مخدر، تجهیزات بدون مجوز نظامی و محصولات ضد فرهنگی نیز از دیگر دستاورهایی است که در این طرح می توان به آن اشاره کرد.

سرهنگ خانچرلی بااشاره به دستگیری پنج نفر به اتهام نزاع و درگیری و تاکید بر اجرای این طرح در روزهای آتی تاکید کرد: پلیس برای برقراری نظم و آرامش شهروندان در مترو و ایستگاه های آن تمام تلاش خود را می کند و شهروندان می توانند در صورت مشاهده موارد مجرمانه، مراتب را به یگان انتظامی مترو و یا به پلیس 110 گزارش نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر