jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۵۱۱۹   ۱۲ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۸

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به مخالفت فرمانداری تهران با افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها تاکید کرد: در صورتی که فرمانداری با مصوبه شورای شهر مبنی بر افزایش 15 تا 21 درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها مخالفت کند، موضوع برای تصمیم‌گیری نهایی به شورای حل اختلاف خواهد رفت.

به گزارش مهر، خسرو دانشجو در جلسه روز گذشته شوراها با اشاره به اعتراض فرمانداری به مصوبه نرخ کرایه‌های تاکسی گفت: براساس مصوبه ما نرخ کرایه تاکسی‌ها بین 15 تا 21 درصد افزایش داشت و در برخی خطوط به زیر 15 درصد می‌رسید که فرمانداری به دلیل ابلاغیه وزیر کشور درخصوص مخالفت با هرگونه افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی، این مصوبه را رد کرد.

وی با بیان این‌که بانک مرکزی نرخ تورم رسمی را 21 درصد اعلام کرده است، گفت: حقوق کارمندان و کارگران افزایش یافته و مگر رانندگان تاکسی بخشی از این جامعه نیستند که نباید درآمدهایشان افزایش پیدا کند. افزایش هزینه‌ها در نحوه خدمات‌رسانی آنها تاثیر می‌گذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر