jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۳۱۸۵   ۰۴ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه در شرق تهران از دستگیری فردی که با جعل اسناد و مدارک یک پروژه ساختمانی، کلاهبرداری سه میلیاردی کرده بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه در این باره گفت: با طرح شکایت از سوی مالک اصلی و خریداران شش واحد مسکونی مبنی بر جعلی بودن اسناد و مدارک و وکالتنامه منازل، ماموران پلیس آگاهی تحقیق در این زمینه را آغاز کردند.

سرهنگ علیرضا واحدی افزود: پس از تحقیق و بررسی مشخص شد فردی که به عنوان پیمانکار مسئول ساخت این ساختمان شش طبقه بود، با جعل اسناد و مدارک و وکالتنامه، املاک را تصرف کرده و واحدهای مسکونی احداث شده را به مبلغ سه میلیارد ریال به افراد مختلف فروخته است.وی تصریح کرد: سرانجام ماموران با اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، محل زندگی این متهم را شناسایی و در عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر