Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۱۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۳

دکتر اسماعیل آذر از آغاز ضبط مشاعره‌ تلویزیونی ویژه‌ی تابستان در بوستان‌های تهران خبر داد. مجری و کارشناس برنامه‌ مشاعره‌ تلویزیونی با بیان این خبر که ضبط سری جدید «مشاعره» ویژه تابستان از پنجشنبه ـ 25 خرداد ماه ـ آغاز شده است، درباره زمان پخش این برنامه‌ تلویزیونی گفت: برنامه «مشاعره» در ایام تابستان از سوم تیر ماه شب‌ها در همان ساعت خود یعنی 22 تا 23 از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که در سری جدید مشاعره تابستانی آیتم‌های جدیدی به برنامه اضافه شده‌اند، درباره‌ آن‌ها توضیح داد: آیتم‌های جدیدی مثل کتاب‌خوانی، ترغیب جوان‌ها به خواندن کتاب، بخش شعرخوانی کودکان، «سوال خانه» که عنوان یک آیتم نمایشی برای مخاطبان در خانه است، در سری جدید دیده می‌شود.

اسماعیل آذر در ادامه‌ این مطالب درباره‌ روند تصویربرداری مشاعره به ایسنا گفت: با توجه به این‌که قرار است مشاعره را در بوستان‌های تهران برگزار کنیم، اولین مشاعره‌مان در کاخ سعد‌آباد است و اکنون در این محل در حال تصویربرداری این برنامه هستیم.

این مجری و کارشناس درباره‌ ویژگی‌های برنامه «مشاعره تابستانی» گفت: از ویژگی‌های مشاعره‌ تابستانی این است که مشاعره قرار است در باغ‌ها و بوستان‌های باصفا برگزار شود، با توجه به این‌که برنامه یک گونه‌ میدانی دارد، می‌تواند برای مردم جذابیت داشته باشد.

آذر پیش از این به ایسنا خاطرنشان کرده بود: طبعا در هر برنامه نقاط ضعف و نقاط قوتی وجود دارد. حدود دو سال است که برنامه «مشاعره» به روی آنتن شبکه آموزش می‌رود اما در این مدت تلاش شده است تا نقاط ضعف برنامه برنامه برطرف شود؛ البته در این راستا هم اطلاع داده‌ایم که مخاطبان نظرات خود را درباره‌ نقاط قوت و ضعف برنامه اظهار کنند تا اگر قابلیت تنفیذ داشته باشد آن را در برنامه پیاده کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر