jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۷۰۹۰۷   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۱  |  ۱۶:۳۸

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس تهران بزرگ گفت: بر اساس مصوبه ای که در شورای عالی ترافیک تصویب شد محدوده زوج و فرد هم به عنوان رینگ دوم طرح ترافیک در پایتخت با نصب دوربین و آماده سازی لازم اجرایی می شود.

سردار حسین رحیمی گفت: محور طرح زوج و فرد نیز به عنوان رینگ دوم طرح ترافیک تهران به محدود این طرح افزوده می شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شهرداری تهران هم کار بسته سازی و نصب دوربین را در مناطقی که به طرح ترافیک اضافه می شوند انجام می دهد که با پایان عملیات افزایش محدوده طرح انجام خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس تهران بزرگ با اشاره به این که با اجرایی شدن این طرح محدود طرح ترافیک دو برابر می شود، گفت: تمامی افرادی که آرم های طرح ترافیک را دریافت نموده اند بدون هیچ مشکلی می توانند در محدود های جدید نیز تردد کنند.این کار امسال انجام می گیرد و با نصب دوربین ها کار آغاز خواهد شد.

وی همچنین در خصوص مکانیزه شدن دوربین ها در تقاطع ها، گفت: در حال حاضر 1607 دوربین کنترل سرعت داریم که در گام بعدی مکانیزه کردن تقاطع ها مطرح است که تقاطع های مهم اولویت اول است.

سردار رحیمی تصریح کرد: هم اکنون 12 تقاطع مهم مجهز شده اند و تا شش ماه آینده تمام تقاطع ها به دوربین های الکترونیکی مجهز می شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس تهران بزرگ با تاکید بر این که اعمال قانون در خصوص جریمه های چراغ راهنمایی هنوز در مرحله هشدار است، خاطر نشان کرد: اگر روی خط عابر پیاده خودرویی باشد 20 هزار تومان و عبور از چراغ 100 هزار توامان جریمه و پنج نمره منفی لحاظ می شود.(باشگاه خبرنگاران جوان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر