jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۶۸۰۶۵   ۳۰ فروردين ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۹

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از تکمیل و افتتاح 2 ورزشگاه آزادی شیراز و نقش جهان اصفهان، از پروژه‎های طرح ماندگار تا پایان سال جاری خبر داد.

علی ترکاشوند پس از بازدید از ورزشگاه در حال ساخت 60 هزار نفری آزادی شیراز گفت: طبق اعلام رئیس‌جمهور در پیام نوروزی سال جدید، تعداد 800 پروژه طرح مهر ماندگار در کل کشور طی سال جاری باید تکمیل شود که 22 پروژه سهم وزارت ورزش و جوانان است.

وی افزود: از این تعداد 17 پروژه متعلق به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور خواهد بود که یکی از این 17 پروژه طرح مهر ماندگار، ورزشگاه آزادی شیراز است که تاکنون 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

ترکاشوند تصریح کرد: ورزشگاه 60 هزارنفری شیراز جزو سرمایه‌های بزرگ استان فارس بوده و از آنجا که این استان جایگاه ویژه‌ای در ورزش کشور دارد، باید زودتر افتتاح شود.

وی پیش‎بینی کرد در صورت رفع مشکلات، طبق برنامه زمان‌بندی شده ورزشگاه آزادی شیراز و نقش جهان اصفهان تا پایان سال جاری تکمیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر