jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۵۳۵۱۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۰  |  ۱۵:۱۲

پلیس وظیفه شناس کیف پول یک مرد مغازه دار را هنگام گشت زنی در یکی از محله های اسلامشهر پیدا کرده بود، به صاحبش بازگرداند.

به گزارش جام جم آنلاین، شامگاه 29 دی ماه سال جاری ستوان سوم «اکبر نظری» که مامور کلانتری 11 اسلامشهر از توابع غرب استان تهران بود هنگام گشت زنی در یکی از میادین مرکزی این شهر کیف پولی را پیدا کرد که در حاشیه خیابان افتاده بود.

این مامور پس از پیدا کردن کیف و بررسی محتویات آن متوجه شد مبلغ هشت میلیون تومان پول و چک به همراه تعدادی مدارک هویتی درون آن قرار دارد.

به این ترتیب با برداشتن این کیف، به محل کارش بازگشت و جستجو برای صاحب آن را آغاز کرد.

مامور کلانتری در میان مدارک یافت شده کارتی را به دست آورد که درون آن نام یک مرد و شماره تماسی درج شده بود.

این مامور وظیفه شناس با احتمال اینکه این شماره متعلق به صاحب کیف است با او تماس گرفت و پی برد این مرد همان مالباخته است بنابراین پس از آنکه متوجه شد وی مشخصات کیف گمشده را درست می گوید از مالباخته خواست برای تحویل مدارکش به کلانتری محل کارش بیاید.

در پی این ماجرا، مامور جوان پس از ملاقات با مالباخته بدون هیچ چشمداشتی کیف او را که پیدا کرده بود به وی تحویل داد.

سرهنگ ناصر اصلانی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران پس از آنکه متوجه این عمل خداپسندانه مامور وظیفه شناس شد صبح امروز  در ستاد فرماندهی این مرکز از وی تقدیر به عمل آورد و برای این پلیس جوان تقاضای یک درجه ارشدیت از فرمانده ناجا درخواست کرد.

ملکی - خبرنگار گروه حوداث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر