معاون اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تمدید 10 روزه ثبت‌نام بیمه طلایی فرهنگیان بازنشسته خبرداد و گفت: بعد از اتمام این مهلت سایت بیمه ایران بسته می‌شود و جامانده‌ها باید تا اردیبهشت سال 91 منتظر بمانند.
کد خبر: ۴۵۲۹۰۶

ابوالفضل اسفندی، با بیان این‌که تاکنون بیش از 900 هزار فرهنگی بازنشسته برای دریافت بیمه طلایی ثبت‌نام کرده‌اند، در گفت‌وگو با ایسنا افزود: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان مهلت اعلام شده این تعداد به بیش از یک میلیون نفر برسد.

وی تاکید کرد: لازم است فرهنگیان بازنشسته در مهلت مقرر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند چرا که پس از این تاریخ سایت بیمه ایران بسته می‌شود و نمی‌توانیم اطلاعات افراد را وارد سامانه کنیم و جامانده‌ها باید تا باز شدن مجدد این سایت برای تمدید قرارداد که در اردیبهشت سال آینده خواهد بود منتظر بمانند.

معاون اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: با توجه به یکسان‌سازی زمان بیمه طلایی بازنشسته‌ها و بیمه شاغلان، کارت‌های اولیه به صورت معمولی و چهار ماهه صادر می‌شود و در اردیبهشت‌ که کارت‌های بیمه شاغلان به صورت یکساله تمدید خواهد شد، کارت بیمه طلایی بازنشستگان نیز یکساله و به صورت هوشمند صادر خواهد شد.

اسفندی گفت: هیچ تفاوتی بین بیمه شاغلان و بازنشستگان وجود ندارد و در بخش بستری طبق تعرفه‌ بخش خصوصی 20 درصد فرانشیز از بیمار (بازنشسته‌ها) اخذ می‌شود، اما افراد می‌توانند آن را از خدمات درمانی دریافت کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها