jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۲۰۶۶   ۲۶ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۴

قائم مقام صندوق رفاه خبر داد:

پرداخت وام مسکن به دانشجویان

قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت وام مسکن به تمامی متقاضیان دانشگاه‌های کشور در روزهای آتی خبر داد و گفت: تاکنون به تمامی درخواست‌ دانشجویان برای وام ودیعه مسکن مجردی و متاهلی پاسخ داده ایم.

 منصور حبیب پور گودرزی روز دوشنبه در نشست مشترک معاونان دانشجویی و فرهنگی اجتماعی دانشگاه‌ها، با اشاره به وام شهریه دانشجویان، گفت: وام شهریه دانشجویان در نیمسال دوم سال جاری نسبت به بهمن‌ سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.

گودرزی از ارائه وام زیارتی دانشجویان و دانشگاهیان به صورت متمرکز خبر داد و گفت: قصد داریم درخواست های این نوع وام از طریق معاونت فرهنگی وزارت علوم، به صندوق رفاه ارائه شود.

وی درباره تغذیه دانشجویان، یادآور شد: تمامی مقدمات برای امر تغذیه در دانشگاهها فراهم شده است تا پس از اتمام ترم تحصیلی، دانشگاه‌هایی که برای وام تغذیه ثبت‌نام کرده‌اند به صندوق رفاه ارجاع داده شوند.

قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به گلایه دانشگاه‌ها مبنی بر میزان یارانه‌ها و آمار اشتباهی که از تعداد دانشجویان، ارائه می شود، گفت: در صورتی که دانشگاهی در میزان آمار دانشجویان خود با مشکل مواجه است باید این موضوع را با معاونت آموزشی حل کند.

وی گفت: برخی دانشگاهها اعلام کرده اند که هزینه تمام شده قبل از برون‌سپاری در مواقعی متفاوت و در مواردی بیشتر است. برای کاهش هزینه‌ها 10 نوع قرارداد که دانشگاه‌ها در آن موفق بودند، در اختیار دبیران مناطق قرار داده می‌شود تا از این قراردادها استفاده کنند.( فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر