jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۱۱۲۲   ۱۸ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

جینک در ظاهر زیباست، اما چیزی که این وب‌سایت را از سایر رقبا متمایز می‌کند، شیوه کارکرد آن است.

 اگر بخواهید بدانید یک فیلم با چه انتقادهایی روبه‌رو شده است، بهتر است سری به این سایت بزنیم. سریع‌ترین نتیجه ممکن را بدست خواهیم آورد، چرا که طول نقدهای این وب‌سایت تنها 160 کاراکتر است.

http://ginq.com/

 

مدیریت از راه دور موبایل

با امکاناتی که وب‌سایت phonedeck در اختیار شما می‌گذارد، بدون آن‌که به موبایل خود دسترسی داشته باشید، از طریق یک رایانه اطلاعات دفترچه تلفن را مشاهده می‌کنید و یا حتی به یک شخص زنگ می‌زنید! ضمن آن که تایپ پیامک از طریق کیبورد کامپیوتر و مانیتور بزرگ صفای دیگری دارد.

http://phonedeck.com/

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر