یک جوان 33 ساله انگلیسی نرم افزاری را ویژه "آی- فون" و "آی- پد" توسعه داده است که به تازه پدران در خواباندن نوزادان کمک می کند.
کد خبر: ۴۵۰۸۳۷

صدای خوش امواج دریا، تیک تیک باران بر روی سقف یک خودرو، صدای هیس هیس یک پنکه، صدای سفید (صدای رادیو یا تلویزیونی که درست کار نمی کنند)، صداری قطار بخار، قورباغه ای که در یک جنگل گرمسیری غورغور می کند و  صدای آب پاش در یک باغ اصوات، آواها و ملودی‌هایی هستند که می توانند خواب را به چشمان نوزادان و کودکان و شاید حتی بزرگسالان بیاورند.

یک جوان 33 ساله انگلیسی اهل ولز جنوبی به نام "ماتیو نیفیلد" با کشف این مسئله، برنامه جانبی را ویژه "آی- فون" و "آی- پد" توسعه داد که می تواند به تازه پدران در خواباندن کودکان کمک کنند.

براساس گزارش دیلی میل، این جوان که پس از به دنیا آمدن دوقلوهایش دچار بی خوابی شده بود در این خصوص گفت: " در فروشگاه برنامه های جانبی اپل به دنبال چیزی گشتم تا به من کمک کند آنها را بخوابانم، اما هیچی پیدا نکردم. بنابراین برنامه جانبی خودم را ساختم که بسیار کاربردی است."

این پدر جوان که برای حل بی خوابی و خستگی مزمن خود به خاطر نوزادان (همیشه دو صدای جیغ بدتر از یک صدای جیغ است) توانست به طور خودکفا این مشکل را حل کند تاکنون توانسته است 60 هزار پوند در سال به خاطر این برنامه جانبی درآمد به دست آورد.

این برنامه جانبی که "صدای سفید محیط" نام دارد و توسط تمام تازه پدران مالک "آی- فون" و "آی- پد" از روی سایت App Store اپل در دو نسخه قابل استفاده است.

نسخه رایگان آن محتوی 12 صدای خواب آور محیط است و نسخه پولی آن، 150 گزینه را ارائه می کند.

اکنون دوقلوهای ماتیو که یکساله شده اند تمام شب را می خوابند.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها