jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۵۰۶۲۵   ۱۸ دی ۱۳۹۰  |  ۱۵:۱۴

وزیر راه و شهرسازی گفت: تحویل 45 هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال عیدی ما به مردم است.

علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی، محمد هادی رستمیان - مدیرعامل شهرهای جدید و سید علی لطفی زاده - معاون برنامه‌ریزی وزارت راه و شهرسازی - از پروژه‌های آماده افتتاح و در حال ساخت شهر جدید پرند بازدید و از روند پیشرفت کار مطلع شدند.

نیکزاد به سوالات مراجعه‌کنندگان به شهر پرند که در حال بازدید از واحدهای مسکونی خود بودند، پاسخ داد.

وی همچنین در جریان این بازدید، عیدانه خود را به متقاضیان مسکن مهر شهرهای استان تهران، تحویل 45 هزار واحد تا شب عید اعلام کرد.

وزیر راه و شهرسازی تأخیر در تحویل مسکن‌های مهر را عدم تأمین تاسیسات زیربنایی بیان کرد و گفت: هفته گذشته میزبان وزیر نیرو و معاونان این وزارتخانه بودیم و در راستای این دیدار توافقاتی درباره تجهیرات زیربنایی 45 هزار واحد مسکن مهر صورت گرفت و قرار بر این شد که تأمین تجهیزات آب و برق واحد مسکن مهر از سرعت بیشتری برخوردار شود.

نیکزاد افزود: براساس تفاهم‌نامه بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت نیرو، از قسط سوم تسهیلات ساخت مسکن مهر، مبلغ 900 هزار تومان بابت تأمین آب و فاضلاب واحدهای مسکن مهر به شرکت آب و فاضلاب جهت وصل انشعابات مربوطه و نصب کنتور پرداخت می‌شود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر