jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۰۰۱۹   ۱۳ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

عروس هندی که با مادرشوهرش اختلاف داشت، پس از مشاجره با او خودکشی کرد. ایندین اکسپرس نوشت: شیتال که با مادرشوهرش در 2طبقه مجزای یک ساختمان زندگی می‌کردند، پس از مشاجره با او به خانه خودش رفت و خودکشی کرد.

بنابراعلام پلیس بمبئی، مادرشوهر این زن پس از مشاجره با او و پیش از این که شیتال دست به خودکشی بزند، با پلیس تماس گرفت تا پلیس مشکل آنها را حل کند. طبق اعلام پلیس محلی، آنان در زمان وقوع خودکشی در ساختمان حضور داشتند و در حال آرام‌کردن مادرشوهر مقتول بودند.

به گفته پلیس، آنان پس از آرام‌کردن مادرشوهر شیتال به در منزل او رفتند، اما هر چه منتظر ماندند، کسی در را باز نکرد. ماموران پس از شکستن در ساختمان با جسد این زن که خود را از پنکه‌سقفی آویزان کرده ‌بود، روبه‌رو شدند./ ایسنا

سقوط خودرو به رودخانه یخی

بنابر اعلام پلیس ایالت یوتا آمریکا،‌ در پی واژگونی یک دستگاه خودروی سواری و سقوط آن به داخل رودخانه یخی، رهگذران برای نجات سرنشینان آن به داخل رودخانه پریدند.

آسوشیتدپرس نوشت: طبق اعلام پلیس محلی این ایالت، راننده این خودرو هنگام ترمزگرفتن کنترل خودرو را از دست داد و لغزندگی جاده باعث سقوط آن به داخل رودخانه شد. رهگذران با دیدن این صحنه خود را به کنار رودخانه رساندند و داخل آب شدند تا به کمک یکدیگر خودرو را به بیرون رودخانه هل دهند.

یکی از رهگذران که برای نجات سرنشینان خودرو به داخل رودخانه پریده بود به آسوشیتدپرس گفت: راننده این خودرو همراه 2 فرزندش و دوست فرزندانش داخل خودرو بودند و در حالی که از ترس می‌لرزیدند، تلاش می‌کردند تا از خودرو خارج شوند، اما قادر به حرکت نبودند.

رهگذران پیش از رسیدن نیرو‌های امداد سرنشینان را با شکستن شیشه‌های خودرو بیرون کشیدند.

نیروهای امداد با اعلام این‌که هر 4 سرنشین خودرو زنده ماندند، یادآور شدند یکی از کودکان قادر به نفس‌کشیدن نبود که وی نیز نجات یافت./ ایسنا

تیراندازی در کالیفرنیا 4 قربانی گرفت

پلیس منطقه سن‌دیگو در ایالت کالیفرنیا از وقوع یک تیراندازی و کشته‌شدن 4 نفر در این منطقه خبر داد.

به گزارش آسوشیتدپرس، پلیس محلی در پی اطلاع از ماجرای این تیراندازی به محل حادثه اعزام شد و جسد یک زن و 3 مرد را در محل وقوع جرم پیدا کرد.

پلیس، اعلام نظر درباره چگونگی مرگ این 4 نفر و ارتباط داشتن آنان با یکدیگر را به بررسی‌های بیشتر موکول کرد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر