jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۴۸۲۶   ۱۷ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۰

این فیلم‌ها با موضوع‌ها و قالب‌های مختلف برای پخش در نظر گرفته شده‌است

23 فیلم سینمایی در تعطیلات آخر هفته

فیلم‌های سینمایی‌ و تلویزیونی «جان کیو»، «پیش خواهد آمد»، «جزیره»، «روشنایی صبحدم»، «بیا می‌بخشیم»، «راه»،‌ «عاشورائیان »، «سجده عشق»، «هفتاد و سومین نفر»،‌ «سه‌شنبه‌ها با موری»، «از کوچه‌های باران»، «همکلاسی آسمان»، «روز اردو»، «باران سخت»،‌ «زندانی اسپانیایی»، «خاطرات خانوادگی»، «آیین دلبری»،‌ «قصص قرآنی»، «خانه‌ای از امید»، «فقط دو ساعت»، «کشتی شکسته بر روی ماه»، «چشمه آهوان» و «مه‌لقا» امروز و فردا از شبکه‌‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می‌شود.

شبکه یک

جان کیو ـ امروز ساعت 50/ 9

پیش خواهد آمد ـ امروز ساعت 30/ 15

جزیره ـ امشب ساعت 22

روشنایی صبحدم ـ امشب ساعت 24

بیا می‌بخشیم ـ فردا ساعت 16

راه ـ فردا ساعت 24

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «جان کیو» امروز ساعت 50/ 9 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

این فیلم را نیک کازاوتس با بازی دنزل واشنگتن و رابرت دووال ساخته است.

جان کیو مرد خانواده‌دوستی است که به خاطر تورم اقتصادی و بیکاری در آمریکا وضعیت مالی بدی دارد و این درحالی است که مایکی تنها پسر او ناگهان مبتلا به بیماری قلبی شده و پزشکان برای نجات جانش، پیوند قلب را تنها راه چاره می‌دانند. جان کیو که به علت قوانین مغرضانه شرکت بیمه، ازخدمات محروم شده، ازعهده مخارج برنمی‌آید. او عده‌ای از بیماران و پزشکان را گروگان می‌گیرد.

فیلم تلویزیونی «پیش خواهد آمد» هم امروز ساعت 30/ 15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.داستان فیلم در مورد غلام، آوا و بهنام است که 2 روز مانده به تاسوعا در زندگی هرکدامشان گره‌ای می‌افتد. غلام پول آمپول مورد نیاز دختر بیمارش را که به زحمت تهیه کرده گم می‌کند. آوا که تا پیش از تعطیلات فرصت دارد پول خرید خانه مورد پسندش را تهیه کند، باید ماشینش را به بهنام بفروشد. اما صبح‌ روز بعد یک روز مانده به تاسوعا، وقتی که باید برای نهایی کردن‌ معامله بروند ناگهان بهنام ناپدید می‌شود.سیامک صفری، یکتا ناصر، جواد عزتی و شیوا ابراهیمی در فیلم تلویزیونی «پیش خواهد آمد» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی پژمان لشکری‌پور و حمید مولوی ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «جزیره» هم امشب ساعت 22 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.پیتر مرد بسیار پرمشغله‌ای است که بیشتر وقت خود را صرف کار کردن می‌کند و برای خانواده‌اش وقت زیادی را اختصاص نمی‌دهد و وقتی قرار است همگی به یک سفر تفریحی دریایی بروند، او به خاطر کارش مجبور می‌شود جداگانه و بعد از رفتنشان به آنها بپیوندد، اما به او خبر می‌رسد که در سانحه توفانی شدید همگی جان خود را از دست داده‌اند.

فیلم سینمایی«جزیره» به کارگردانی مارک آلدریگ محصول 2008 انگلستان است.

فیلم تلویزیونی «روشنایی صبحدم» نیز به کارگردانی کاظم بلوچی و تهیه‌کنندگی فتح‌الله حداد امشب ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.مردی تا شب قبل از واقعه عاشورا طرفدار یزید و از جاسوسان عمربن سعد است. او هنگامی که از حقانیت امام حسین(ع) و یارانش آگاه می‌شود، همچون حر از سپاه اشقیا به سپاه اولیا می‌پیوندد. رویارویی او در شب قبل از واقعه عاشورا وی را به آزادگی و طرفداری از حق می‌رساند تا جایی که برای شهادت در سپاه امام حسین(ع) آماده می‌شود.

فیلم تلویزیونی «بیا می‌بخشیم» نیز فردا ساعت 16 از شبکه‌ یک سیما پخش‌ می‌شود.روا‌ن‌شناسی موفق و معتقد به نام احمد اقبالی به بیماری سرطان مبتلا می‌شود. احمد به دلیل ابتلا به بیماری با خدا قهر می‌کند و عزیزانش را یک به یک از زندگی‌اش حذف می‌کند. احمد که خود را از خدا طلبکار می‌داند، خود را در خانه حبس کرده و منتظر مرگ می‌نشیند.پرویز فلاحی‌پور، زهره حمیدی و ملیحه نیکجومند در فیلم تلویزیونی «بیا می‌بخشیم» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «راه» هم به کارگردانی سیدکاوه حسینی و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا سبط‌احمدی فردا ساعت 24 از شبکه‌ یک سیما پخش‌ می‌شود.

زینب پزشک زنان است و همسرش در کارخانه آجرسازی مهندس فنی است. زینب پدرش را بتازگی از دست داده است. کاروان زیارتی از پزشکان عازم زیارت کربلا در ماه محرم است. او هم مشتاقانه آماده سفر است. اما خبری می‌رسد که باعث می‌شود او جایش را در این سفر به کس دیگری بدهد و خود برای ادای نذر هر ساله پدرش به یکی از روستاهای دورافتاده ملایر سفر کند.

بابک حمیدیان و بهناز جعفری در فیلم تلویزیونی «راه» به عنوان بازیگران اصلی هنرمندی کرده‌اند.

شبکه 2

عاشورائیان ـ امروز ساعت 30/14

سجده عشق ـ فردا ساعت 18

هفتادوسومین نفر ـ فردا ساعت 23

انیمیشن «عاشورائیان» به کارگردانی ناهید صمدی‌امین و از تولیدات مرکز فرهنگی هنری صبا هم امروز ساعت 30/14 از شبکه 2 سیما پخش خواهد شد.

داستان انیمیشن «عاشورائیان» درباره ماجرای مسلم ‌ابن‌عقیل و خیانت کوفیان به فرستاده امام حسین(ع) است.

شبکه 2 سیما همچنین فردا ساعت 30/17 فیلم تلویزیونی «سجده عشق» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی سعید منتظرالمهدی را برای پخش در نظر گرفته است.

مراد بعد از 3 سال از زندان آزاد می‌شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می‌رود، اما از طرف آنها طرد شده و مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد، اما در لحظه آخر، بزرگ خانواده یک موقعیت در اختیارش می‌گذارد.رامبد شکرابی، سیاوش طهمورث، سعید علیخانی و سعیده عرب در فیلم تلویزیونی «سجده عشق» به ایفای نقش پرداختند.

فیلم تلویزیونی «هفتاد و سومین نفر» به کارگردانی علی موذنی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی هم فردا ساعت 23 از شبکه‌ 2 سیما روی آنتن می‌رود.حسینی، نویسنده، گزارشگر و بازیگر تئاتر است. او گزارشی را درباره اختلاس مجریان پروژه‌ای تنظیم کرده که به علت سهیم بودن طالبی، مدیرمسوول روزنامه در آن، وی با چاپ این نوشته مخالفت می‌کند. طالبی، ادامه فعالیت حسینی در روزنامه را مشروط به همراهی با اندیشه و پیروی محض از خواسته‌های خود کرده، از او می‌خواهد مانند خودش، زندگی را بر اساس منافع و سودجویی‌های مادی، سامان دهد. پرویز پورحسینی، پیام دهکردی و تورج فرامرزیان به‌ عنوان بازیگران‌ اصلی در فیلم تلویزیونی «هفتاد و سومین نفر» بازی کرده‌اند.

شبکه 3

سه‌شنبه‌ها با موری ـ امروز ساعت 15/10

از کوچه‌های باران ـ امروز ساعت 19

همکلاسی‌‌ آسمان ـ فردا ساعت 30/10

روز اردو ـ فردا ساعت 19

باران سخت ـ‌ فردا ساعت 30/23

فیلم سینمایی «سه‌شنبه‌ها با موری» به کارگردانی مایک جکسون نیز امروز ساعت 15/10 از شبکه سه سیما باز پخش خواهد شد.

فیلم تلویزیونی «از کوچه‌های باران‌» به کارگردانی سیدمجید موسویان و تهیه‌کنندگی احمد کاشانچی هم امروز ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.مشهدی حیات پیرزن ساده دل روستایی است که آرزو دارد، قبل از مرگش به زیارت خدا برود ولی به علت عدم تمکن مالی تاکنون نتوانسته به این آرزو برسد. او قصد دارد با بافت قالیچه‌ای که گره آن را با صلوات می‌بافد، پول سفر عمره خود را فراهم آورد.

فیلم تلویزیونی «همکلاسی آسمان» به کارگردانی محمود ناظری هم فردا ساعت 30/10 ازشبکه سه سیما بازپخش می‌شود.محمود مقامی، عباس محبوب، فخرالدین صدیق‌شریف، فرحناز منافی ظاهر و فاطمه طاهری در فیلم تلویزیونی «همکلاسی آسمان» هنرمندی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «روز اردو» به کارگردانی حسین قناعت و حسن محمدی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید هم فردا ساعت 19 ازشبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.داستان این فیلم درباره دو نوجوان به نام‌های فرید و میثاق است که همسایه و همکلاسی هستند، ولی به خاطر اختلافات فرهنگی و خانوادگی مشکلاتی با هم دارند. آنها برای یک اردوی دانش‌آموزی به رامسر می‌روند و اتفاقاتی در این سفر می‌افتد که براخلاق و رفتار هر دوی آنها تاثیر می‌گذارد.سعید آقاخانی، اردلان شجاع‌کاوه و آشا محرابی در فیلم تلویزیونی «روز اردو» بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «باران سخت» به کارگردانی مایکل سالامون نیز فردا ساعت 30/23 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.داستان فیلم سینمایی «باران سخت» با سیلی عظیم در شهر آغاز می‌شود که بر اثر وقوع یک حادثه روی سد در این شهر کوچک رخ می‌دهد. محافظ کامیون زرهی حمل پول به سرقت پول‌ها توسط یک باند خلافکار که سردسته آن را فریمن به عهده دارد کمک می‌کند. او با تمام پول‌های دزدیده شده فرار و آن را پنهان می‌کند.مورگان فریمن و کریستین اسلاتر در فیلم سینمایی «باران سخت» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شبکه 4

زندانی اسپانیایی ـ امروز ساعت 30/15

خاطرات خانوادگی ـ فردا ساعت 12

آیین دلبری ـ فردا ساعت 30/20

فیلم سینمایی «زندانی اسپانیایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی دیوید ممت محصول سال 1974 آمریکا، امروز ساعت 30/15 از شبکه چهار سیما باز پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «خاطرات خانوادگی» به کارگردانی زورلینی فردا ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

مردی در تنهایی و به دور از خانواده زندگی می‌کند که ناگهان برادرکوچک‌ترش بدون اطلاع قبلی سراغ او می‌آید. در ابتدا به نظر می‌رسد برادر جوان‌تر به دلیل اختلاف با ناپدری خانه را ترک کرده است و برادر بزرگ‌تر استقبال مناسبی از او نمی‌کند، اما بعد از مدتی تلاش می‌کند همواره حامی و پشتیبان برادرش باشد.

مارچلو ماسترویانی و ژاک پرن درفیلم سینمایی «خاطرات خانوادگی» محصول سال 1962 ایتالیا به ایفای نقش پرداختند.

فیلم تلویزیونی «آیین دلبری» به کارگردانی و نویسندگی محسن دامادی، فردا ساعت 30/20 در قالب برنامه «سینما4» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

عیسی پسر جوان و روستایی که پدر و مادرش را در زلزله از دست داده است به همراه میرزا برای کاربه تهران می‌آید، آنها به خانه دختر میرزا می‌روند. داماد میرزا که به احضار روح و چنین کارهایی مشغول است، متوجه می‌شود عیسی حس ششم دارد. عنایت‌الله بخشی، آتنه فقیه ‌نصیری و بهناز جعفری از بازیگران فیلم هستند.

شبکه تهران

قصص قرآنی ـ امروز ساعت10/9

خانه‌ای از امید ـ امروز ساعت 30/13

فقط دو ساعت ـ 30 دقیقه بامداد فردا

کشتی شکسته بر روی ماه ـ فردا ساعت 30/13

انیمیشن «قصص قرآنی» هم به کارگردانی یونس عباس‌زاده و رشید برجی ساعت 10/9 امروز در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش می‌شود.

حضرت صالح سعی دارد، قوم ثمود را که بسیار نافرمان است به راه راست هدایت کند، ولی آنها قبول نمی‌کنند و از او معجزه می‌خواهند و خداوند از دل کوه شتری را می‌فرستد که آنها بعدا او را می‌کشند . حضرت صالح به اذن خدا سه روز برای توبه کردن به آنها مهلت می‌دهد.

فیلم سینمایی «خانه‌ای از امید» نیز امروز ساعت 30‌/‌13 از شبکه تهران پخش خواهد شد.داستان این فیلم در مورد آنی و بلیندا دوستان قدیمی است که هردو پزشکی خوانده‌اند. آنها ازدواج کرده‌اند، آنی باردار است ولی بلیندا نمی‌تواند بچه دارشود و یک دختر را به فرزند خواندگی پذیرفته است.

فیلم سینمایی «خانه‌ای از امید» با بازی سارا جونز و هایلی داف محصول سال 2009 کشور آمریکا است.

فیلم تلویزیونی «فقط دو ساعت» به کارگردانی عباس مرادیان و تهیه‌کنندگی مهدی عظیمی‌میرآبادی 30 دقیقه بامداد فردا از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم داستان زندگی فردی به نام محمود خوشبخت را روایت می‌کند که روزی به وی خبر می‌دهند چکی در بانک به نامش آمده که اگر آن را پاس نکند، تبعات بسیاربدی برایش خواهد داشت. او تنها دو ساعت فرصت دارد که آن را پاس کند. شهرام قائدی و ملیکا پارسا در فیلم تلویزیونی « فقط دو ساعت » بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «کشتی شکسته بر روی ماه» به کارگردانی کیم اس سی پیوریوجی هم ساعت 30/13 فردا از شبکه تهران پخش می‌شود.مرد نا امیدی که سعی می‌کند زندگیش را به پایان برساند، با گیر افتادن در یک جزیره متروکه مجبور به ادامه زندگی می‌شود. او تلاش می‌کند تا برای زنده ماندن غذا به دست آورد. او بذرمی کارد تا محصول به‌دست بیاورد و غذایی که آرزو دارد بخورد.

شبکه شما

چشمه آهوان ـ امشب ساعت 45/23

مه‌لقا ـ فردا ساعت 30/13

فیلم تلویزیونی « چشمه آهوان» به کارگردانی شهرام باباپور و تهیه کنندگی محسن دانشور هم امشب ساعت 45/23 از شبکه شما پخش می‌شود.

در پی احداث پروژه راهسازی در منطقه‌ای نزدیک مناطق حفاظت شده، سرمحیط‌بان منطقه سامان لشکری به دست‌اندرکاران پروژه اخطار می‌دهد که حضور آنها در منطقه باعث لطمه به محیط زیست و حیات وحش منطقه شده است. صبا ساعی که به عنوان سرپرست پروژه فعالیت می‌کند، تذکر او را جدی نمی‌گیرد. شهاب عسگری، غزاله نظر و عباس ترکی از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «چشمه آهوان» می‌باشند.

فیلم تلویزیونی «مه‌لقا» به کارگردانی حسین پورستار و تهیه‌کنندگی جلال سلیمانی نیز فردا ساعت 30/13 از شبکه شما روی آنتن می‌‌رود.شوهر مه‌لقا در پی رفتن به دنبال گردنبند عتیقه گرانبهایی با تنی خون آلود و زخمی به خانه باز می‌گردد و جان می‌سپارد. او پیش از مرگ نشانه‌هایی از آن گردنبند را به همسرش مه‌لقا می‌گوید. مه‌لقا روزها را به همراه تنها دخترش به سختی در ایل می‌گذراند، اما افکار و عقاید مردمان ایل در مورد زن بیوه او را آزرده می‌کند.مینا نوروزی، جمال ذوالقدر و لاله فروغ ابراهیمی درفیلم تلویزیونی «مه‌لقا» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر