jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۷۳۵۸ ۳۰ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۷

میشائیل هنکه، مربی استقلال گفت: در حال‌ مطالعه روی نفرات تیم و شرایط آنها هستم و قصد دارم هرچه زودتر روی تک‌تک نفرات شناخت پیدا کنم؛ چراکه در نوع تمرینات تیم تاثیرگذار است. مقرر شده به عنوان کمک‌مربی و تمرین‌دهنده در خدمت باشگاه استقلال باشم و هیچ‌گونه مشکلی در مورد وظایف کاری‌ام وجود ندارد.

وی افزود: می‌دانم که جمعی از بهترین بازیکنان ایران در تیم استقلال حضور دارند‌، بنابراین کار کردن با چنین مجموعه‌ای افتخار بزرگی است و بدون‌شک به دنبال کسب موفقیت هستیم

بازیکن سابق رئال مادرید، مورد توجه آبی‌ها

خسرو حیدری، فریدون زندی، حمید عزیززاده، ولید علی از کویت و فرانچسکو پاون بازیکن اسبق رئال مادرید آخرین گزینه‌های استقلال در روزهای پایانی نقل و انتقالات هستند و آبی‌ها به جذب این بازیکنان بسیار امید بسته‌اند.

علی فتح‌الله‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال با بیان این‌که در فاصله کمتر از 2 هفته مانده به شروع لیگ یازدهم استقلال وضعیت خوبی دارد، در تشریح آخرین اخبار نقل و انتقالات آبی‌ها گفت: در بحث جذب بازیکن خارجی در حال مذاکره با ولید علی ملی‌پوش کویتی وفرانچسکو پاون( بازیکن 31 ساله و سابق تیم دسته دومی آرله ویگون فرانسه) هستیم.

وی درباره خسرو حیدری، افزود: حیدری استقلالی است و هواداران منتظر بازگشت او به تیمشان هستند. امیدوارم با تعاملی که بین استقلال و باشگاه سپاهان ایجاد می‌شود بتوانیم به این موضوع پایان دهیم.

فتح‌الله‌زاده با اشاره به نشست دیروزش با فرهاد مجیدی، حضور این بازیکن در استقلال را قطعی دانست و درباره فریدون زندی و حمید عزیززاده نیز خاطرنشان کرد: کادر فنی نظر نهایی‌اش را در مورد این دو بازیکن اعلام می‌کند هر چند حمید عزیززاده در تمرینات ما شرکت می‌کند اما هنوز حضورش قطعی نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر