jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۵۵۵۸ ۲۱ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

مشاور رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت ‌علوم، تحقیقات و فناوری پرداخت وام بیمه خدمات درمانی را یکی از تسهیلات در دست اجرای صندوق رفاه دانشجویان دانست و گفت: دانشجویانی که تحت پوشش هیچ نوع بیمه‌ای نیستند می‌توانند به شرط این‌که دانشگاه‌ها 50 درصد از حق بیمه آنها را پرداخت کند مابقی حق بیمه را به صورت وام از صندوق رفاه دریافت کند.

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: مبلغ حق بیمه خدمات درمانی دانشجویان در هر ماه 80 هزار ریال است. مشاور رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت‌ علوم گفت: علاوه بر بیمه خدمات درمانی، بیمه اجباری حوادث نیز برای دانشجویان پیش‌بینی شده که دانشگاه‌ها با پرداخت مبلغ 10 هزار ریال به ازای هر دانشجو، افراد را به مدت یک سال بیمه می‌کنند و درصورت بروز اتفاقی برای دانشجویان در داخل یا خارج کشور، شرکت‌های بیمه موظف می‌شوند تا سقف 50 میلیون ریال به دانشجویان خسارت پرداخت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر