jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۳۳۱۱ ۱۳ تير ۱۳۹۰  |  ۲۰:۴۸

دفتر آموزش‌های آزاد، غیر دولتی و غیر انتفاعی وزارت علوم اعلام کرد: بر اساس توافق سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه پیام نور زمان پیشنهادی ثبت نام آزمون دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور مهرماه و زمان برگزاری آزمون این دوره‌ها نیز دی ماه سال1390است.

به گزارش ایسنا، بر اساس اطلاعیه دفتر آموزش‌های آزاد، غیر دولتی و غیر انتفاعی در حال حاضر هیچ موسسه آموزش عالی آزاد مجاز به تبلیغات و ثبت‌نام دوره‌های آمادگی فراگیر پیام نور نیست و با متخلفان مطابق مقررات رفتار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، لیست قطعی موسسات آموزش عالی آزاد مجاز دوره‌های آمادگی فراگیر پیام نور تا پایان تیرماه از طریق سایت دفتر آموزشهای آزاد وزارت علوم اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر