jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۱۲۲۶   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۲:۵۷

2 جوان که با اغفال 2 دختر آنها را وادار به فرار از خانه کرده بودند ، پس از دستگیری اعتراف کردند ، این 2 دختر با لباس پسرانه در شهر رفت و آمد می کنند.


به گزارش خبرنگار «جام جم» ، والدین 2 دختر 17 و 19 ساله با حضور در دادسرای جنایی تهران با ارائه دادخواستی عنوان کردند ، فرزندان آنها با برداشتن مقادیری پول از خانه متواری شده اند و پس از جستجو، معلوم شده است ، هر 2 پس از آشنایی با 2 نفر که به آنها پیشنهاد ازدواج کرده بودند ، از خانه متواری شده اند. در پی این دادخواست ، دادیار سلیمانی ، دستور تحقیق و پیگیری در این زمینه را در شعبه 11 پلیس آگاهی تهران صادر کرد. با تحقیقات مقدماتی از سوی پلیس ، ردپای این 2 دختر که از دوستان صمیمی هم هستند در یکی از شهرکهای اطراف تهران شناسایی شد و ماموران با عزیمت به این محل ، جوانی که 2 دختر را به این محل منتقل کرده بود ، دستگیر کردند. این متهم پس از حضور در شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی تهران ، اعتراف کرد ، 2 دختر فراری را یکی از دوستانش به او سپرده بود و پس از 2 روز آنها این محل را ترک کردند. در پی این اعترافات ، ماموران در مرحله بعد ، یک متهم دیگر را در این ارتباط دستگیر کردند که این متهم با معرفی خود به نام مجید ، عنوان کرد ، با هر 2 دختر فراری در یکی از بوستان های تهران آشنا شده است و آنها گفته اند پس از برداشتن 2 میلیون تومان پول از خانه ، با 2 جوان به یکی از شهرها مسافرت کرده اند که این 2 جوان پس از چند روز ، پولهایشان را سرقت و هر 2 نفر را در این شهر رها کرده و متواری شده اند. متهم در ادامه افزود: از آنجا که این 2 دختر هیچ پناهگاهی نداشتند ، یک روز آنها را نگهداری کردم و زمانی که والدینم نسبت به ارتباط من با این 2 دختر فراری اعتراض کردند ، آنها با پوشیدن لباس پسرانه خانه مرا ترک کردند. با صدور قرار قانونی برای هر 2 متهم ، دادیار سلیمانی دستور پیگیری پرونده را در پلیس آگاهی تهران صادر کرد. این گزارش حاکی است ، والدین این 2 دختر به خبرنگار ما گفتند: ما از سرنوشت فرزندان خود نگران هستیم و فرار آنها موجب سرافکندگی ما نزد فامیل شده است ، به طوری که حتی برخی از بستگان نزدیک با ما قطع رابطه کرده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر