jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۴۱۱۲۰   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۱۴:۰۷

جام جم آنلاین: صبح امروز همزمان با روز جهانی ارتباطات پایگاه اطلاع رسانی پلیس با حضور احمد مسجد جامعی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سردار قالیباف، فرمانده نیروی انتظامی در معاونت اجتماعی ناجا افتتاح شد.


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین گشایش پایگاه اطلاع رسانی پلیس گفت: تعریف امنیت دیگر آن مفهوم سنتی را ندارد و پلیس جدای از مردم نمی تواند امنیت برقرار کند.
مسجد جامعی، وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی افزود: بهره گیری ازفن آوری اطلاعات درنیروی انتظامی مستلزم پشتوانه ساختاری وعلمی است و نیروهایی متخصص باید از این فن آوری پشتیبانی کنند.
وی گفت: اگر امنیت یک پدیده اجتماعی است پس اعتماد متقابل حرف اول را می زند. ما باید بیشترین مشارکت را با مردم داشته باشیم واین می تواند زمینه ساز امنیت پایدار باشد.
وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی تاکید کرد: تبادل اطلاعات با مردم مهم است وما نیازمند سرمایه گذاری بیشتر درجلب مشارکت مردمی هستیم.
وی با ابراز خرسندی از اینکه موضوعات اجتماعی توسط پلیس مورد تحلیل قرار می گیرد، خاطر نشان کرد: این نکته بسیار مهمی است وآنچه درجامعه اتفاق می افتد باید مورد تحلیل اجتماعی قرارگیرد. و پلیس با ارایه تحلیل مناسب می تواند نقش خوبی در از بین بردن سیاه نمایی ها موجود درسطح جامعه داشته باشد.

نشانی پایگاه اطلاع رسانی پلیس: http://www.police.ir
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.