jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۸۴۶ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۲

زینت پستادست / گروه رادیو و تلویزیون

پخش مسابقه سرزمین دانایی با صدای بهمن هاشمی

بهمن هاشمی 20 سال پیش با شروع کار دوبله وارد با دنیای هنر شد و همزمان به اجرای برنامه‌های مختلف از جمله مسابقه تلویزیونی پرداخت. به طوری که از اجرای «الو مسابقه» شبکه یک تا مسابقه «ردپا» که در شبکه تهران اجرا می‌کند، یک فاصله 20 ساله وجود دارد. او همچنین اولین مجری جشنواره فیلم‌های سینمایی شبکه 2 سیما بود که اکنون چند سالی است در شبکه تهران دنبال می‌شود.

در جشنواره فیلم‌های سینمایی، هدف شما از معرفی پی در پی و بررسی داستان فیلم‌ها چیست، در حالی که مخاطبان با دیدن فیلم به آن پی می‌برند؟

ما تصمیم داریم با ایجاد جذابیت و هیجان، نظر بینندگان را به این برنامه جلب کنیم. هدف از معرفی فیلم‌ها هم این است که بیننده آمادگی ذهنی نسبت به محتوای فیلم پیدا کند. البته در حین اجرا وقت زیادی نداریم که خیلی به نقد و بررسی کامل بپردازیم؛ اما تلاش می‌کنیم در همان زمان کم با اجرای مسابقه و ایجاد فضای خوب برای فیلم دیدن، با بینندگان همراه شویم.

چه چیزی باعث شد شما همچنان اجرای این جشنواره سینمایی را ادامه دهید؟

البته فعلا قرار است این جشنواره تا آخر تابستان پخش شود و دلیل پخش این برنامه در فصل‌های مختلف به خاطر استقبال بی‌نظیر مخاطبان است که با ارسال پیامک‌های میلیونی خود، در ادامه کار به ما انگیزه بیشتری می‌دهند.

برای تابستان برنامه جدیدی در دست تولید ندارید؟

از پنجشنبه این هفته مسابقه جدیدی به نام «سرزمین دانایی» با حضور دانشمندان جوان به تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب از شبکه تهران پخش می‌شود که در این مسابقه مجری حضور ندارد، بلکه فقط صدای او به هدایت شرکت‌کنندگان برای گذر از موانع مسابقه می‌پردازد که با صدای خودم ضبط شده و به طور طنز پخش می‌شود.

اجرای این مسابقه برای شما چه تفاوتی با مسابقه دیگری که اجرا کردید، دارد؟

نکته قابل توجه همان پخش صدای بنده است که بدون تصویر پخش می‌شود. در این مسابقه 3 گروه شرکت‌کننده 3 نفره باید برای پیدا کردن گنج از نقطه‌ای به نقطه دیگر بگردند و به تنهایی مسیرهای پر پیچ و خم را طی کنند که جزئیات آن را در برنامه این هفته خواهید دید.

اجرای مسابقه گرافیکی و تلفنی بهتر است یا میدانی؟

خب محدودیت بودجه باعث می‌شود که حضور مسابقه‌های میدانی و هیجانی در سیما کمرنگ شود و برنامه‌سازان مجبور شوند با وقت و بودجه کمتری مسابقه‌های گرافیکی و تلفنی تولید و پخش کنند. چون در حقیقت اساس کار مسابقه، شور و نشاط و هیجان است که در مسابقات میدانی بیشتر نمود پیدا می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر