jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۳۴۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۲۰:۰۶

برنامه زمانی مصاحبه رشته‌های بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره‌های مجازی و بین‌الملل و همچنین زمان برگزاری آزمون تشریحی یا پروژه عملی و مصاحبه در برخی کد رشته‌های امتحانی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی اعلام شد.

به گزارش مهر، اسامی داوطلبان چند برابرظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه در کد رشته محل های بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره‌های مجازی و بین‌الملل کنکور کارشناسی ارشد 90 برای داوطلبان مجاز در روز دوشنبه 30 خرداد منتشر می شود.

زمان برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی در کد رشته‌های امتحانی 1350، 1351، 1352، 1357، 1358 (بجز رشته طراحی صنعتی که آزمون آن در روز  جمعه مورخ 3 تیر 1390خواهد بود) در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه 23 و 24 تیرماه است.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، آزمون عملی نوازندگی ایرانی روزهای دوشنبه و سه شنبه 27 و 28 تیرماه، آزمون عملی نوازندگی جهانی و سلفژ جهانی و آهنگسازی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 29 و 30 تیرماه، آزمون تشریحی آهنگسازی روز جمعه 31 تیرماه برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون عملی کد رشته 1356 (نمایش عروسکی) در 21 و 22 تیرماه خواهد بود.

ضمناً لازم به ذکراست محل برگزاری کلیه آزمون های تشریحی و پروژه عملی رشته‌های فوق منحصراً در شهر تهران خواهد بود و همچنین داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان چند برابر ظرفیت در اطلاعیه مذکور برای شرکت در مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش درج می‌ شود و یا داوطلبانی که نسبت به انتخاب کد رشته محل های دارای پروژه و یا آزمون عملی اقدام کرده‌اند، چنانچه در تاریخ های مقرر در مراحل مذکور شرکت کنند، بمنزله انصراف از این مراحل تلقی شده و هیچگونه اقدامی پس از آن میسر نخواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر