قابل توجه رانندگان تازه‌کار

آینه‌ای که پارک خودرو را آسان‌می‌کند

یک شرکت چینی تولیدکننده لوازم الکترونیکی کوچک آینه فناورانه ای را ویژه خودرو تولید کرده است که پارک کردن را بسیار آسان می کند.
کد خبر: ۴۰۸۵۵۲

به گزارش مهر، قابل توجه افرادی که در پارک کردن خودرو به ویژه در مکان های فشرده دچار مشکل هستند.

شرکت چینی Chinavasion محصولی را تولید و به قیمت 64.96 یورو عرضه کرده که در حقیقت یک آینه جلوی خودرو است که با استفاده از فناوری های نوین توانسته است مشکل پارک کردن را حل کند.

این آینه با یک مانیتور TFT یکپارچه شده است. این نمایشگر 3.5 اینچی که زیر سطح بازتابنده آینه پنهان است تنها در زمان نیاز فعال می شود.

این نمایشگر به روشی قطبی شده است که به راننده اجازه می دهد زمانی که سیستم خاموش است به روشی بسیار مطلوب پشت خود را ببیند و زمانی که روشن است از عملکردهای آن استفاده کنند.

این مانیتور با وضوح تصویر 320 در 240 پیکسل، تصاویری که دوربین فیلمبرداری نصب شده در قسمت عقب ماشین تهیه کرده است را بر روی آینه جلو نشان می دهد.

این سیستم که Car Reversing Kit نام دارد نسبت به بارش برف و باران مقاوم است. Car Reversing Kit همچنین دارای یک زاویه دید 135 درجه است و برپایه حمایت دید در شب تا 0.2 لوکس و از طریق یک لامپ پرتوهای مادون قرمز حتی در تاریکی نیز می تواند به خوبی عمل کند.

این سیستم دارای چهار حسگر پارک خودرو است که با دوربین ویدیویی و آینه تداخل کرده و می توانند به راننده در انجام مانورهای دشوارتر نیز کمک کنند.

راننده می تواند بر روی نمایشگر مانیتور اطلاعات مربوط به فاصله حسگرها تا موانع را مشاهده کند و از طریق یک بلندگوی یکپارچه با آینه صداهای متفاوت بیرون را بر پایه فاصله میان خودرو و موانع بشنود.

این سیستم به راحتی قابل استفاده و بی شک بسیار مفید است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها