مشکل خروج از کشور بازیکنان تیم امید برطرف می‌شود

نشست بررسی مشکل خروج از کشور بازیکنان تیم فوتبال امید کشورمان پیش از ظهر امروز سه شنبه برگزار شد که طی آن مدیرکل تربیت بدنی نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد این مشکل بزودی برطرف شود.
کد خبر: ۴۰۷۷۷۹

به گزارش مهر، مسئولان کمیته ملی المپیک، فدراسیون فوتبال، تربیت بدنی نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه عمومی طی نشستی به بررسی و چگونگی رفع مشکل خروج از کشور اعضای تیم فوتبال امید کشورمان پرداختند.

براساس اعلام روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در این نشست که ساعت 10 صبح امروز سه شنبه و با حضور بهرام افشارزاده دبیرکل کمیته المپیک، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال، سردار باران چشمه مدیرکل تربیت بدنی نیروهای مسلح، دکتر نفرزاده معاون فنی تربیت بدنی نیروهای مسلح و حسین کهندانی مدیر تشریفات کمیته ملی المپیک در محل دفتر دبیر کل این کمیته برگزار شد، حاضرین به تشریح مشکلات موجود و راه‌های حل این موضوع پرداختند.

در ابتدای این نشست افشارزاده با اشاره به اهمیت دیدار پیش روی تیم فوتبال امید کشورمان مقابل تیم عراق و آرزوی چندین ساله ایرانیان برای حضور تیم فوتبال کشورمان در بازی‌های المپیک خواستار همکاری ویژه نظام وظیفه و تربیت بدنی نیروهای مسلح شد.

افشارزاده در این خصوص گفت: خوشبختانه در حال حاضر با توجه به اتمام رقابت‌های لیگ برتر و انتخاب کادر فنی جوان و متعهد تنها مشکل موجود خروجی بازیکنان است که امیدواریم با رفع آن تیم امید بتواند به آرزوی دیرینه هموطنان ایرانی جامه عمل بپوشاند. کمیته ملی المپیک آماده هرگونه پیگیری و فعالیت است تا این موضوع در اسرع وقت مرتفع شود.

مهدی تاج نیز با تاکید بر پیگیری این موضوع از سوی فدراسیون فوتبال خواستار این شد تا با رفع سریع مشکل خروجی بازیکنان تیم امید، کادر فنی و اعضای تیم بتوانند با خیالی آسوده به پیگیری تمرینات و حضوری قدرتمند مقابل تیم المپیک عراق بپردازند.

سردار باران چشمه نیز ابراز امیدواری کرد تا با همکاری کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال این مشکل سریعا حل شود.

وی در این خصوص گفت: تربیت بدنی نیروهای مسلح و نظام وظیفه عمومی با توجه به حساسیت این موضوع تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا تیم امید ایران با تمام نیروهای اصلی و بدون کوچکترین دغدغه در این دیدار سرنوشت ساز حضور یابد.

مدیرکل تربیت بدنی نیروهای مسلح خطاب به اردونشینان تمامی تیم های ملی گفت: بهترین راه برای جلوگیری از مشکلاتی از قبیل عدم اعزام این است که ورزشکاران در ابتدای حضور در اردو وضعیت وظیفه عمومی خود را مشخص کنند بدین ترتیب که اگر دانشجو و دانش آموز هستند مجوزات لازم را تحویل مسئولان فدراسیون مربوطه بدهند و اگر مشمول هستند پیگیر وضعیت خدمت خود شوند.

در پایان این نشست، حاضرین راهی کمپ تیم‌های ملی فوتبال شدند تا در دیدار با کادر فنی و اعضای تیم فوتبال امید ایارن مشکلات خروجی تک تک بازیکنان را از نزدیک بررسی کنند.

تیم فوتبال امید کشورمان در مرحله دوم از مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2012 لندن طی روزهای 29 خرداد و تیرماه 2 به مصاف امیدهای فوتبال عراق می رود. دیدار نخست این دو تیم به میزبانی عراق و در شهر اربیل برگزار می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها