jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۰۶۷۱   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

وزیر نیرو تاکید کرد که برخی از کولرهای گازی به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود که متاسفانه مصرف انرژی در آنها بسیار بالاست. به گزارش فارس، مجید نامجو وزیر نیرو به خبرنگاران گفت: مهم‌ترین مساله در شرایط کنونی در بحث مصرف برق، استفاده از وسایل استانداردی است که از طریق مراکز مجاز عرضه می‌شود.

وی استفاده برخی از مردم از کولر گازی در فصل گرما را مورد یادآوری قرار داد و افزود: برخی از کولرهای گازی به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود که متاسفانه مصرف انرژی در آنها بسیار بالاست.نامجو تاکید کرد که سودجویان، کولرهای گازی را به صورت غیرمجاز وارد کشور می‌کنند که در خارج از کشور به دلیل مصرف انرژی بالای آنها استفاده نمی‌شود.وی خطاب به این دست از مردم متذکر شد که کولرهای گازی استاندارد را از مراکز مجاز که دارای برچسب انرژی هستند خریداری و استفاده کنند، هرچند که استفاده از این کولرها در شهر تهران با توجه به شرایط اقلیمی آن ضرورتی ندارد و کولرهای آبی نیز پاسخگوست.

وزیر نیرو در پایان خاطرنشان کرد: توجه به هشدارها و توصیه‌های مسوولان وزارت نیرو در استفاده از وسایل استاندارد و همچنین مصرف متعادل، سبب می‌شود تا مردم قبض‌های برق معمولی و بدون افزایش آنچنانی داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر