jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۹۶۸۸۳ ۳۱ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۴:۱۶

فدراسیون فوتبال کشورمان با هدف انتخاب گزینه مناسب برای هدایت تیم فوتبال امید کشورمان گروهی از مربیان واجد شرایط را به کارلوس کرش معرفی کرد.

به گزارش مهر، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه نشست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن اعلام این خبر افزود: از آنجایی که هماهنگی سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان با سرمربی تیم ملی بزرگسالان به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کشور از اولویت های ما بوده است به دنبال این هستیم که سرمربی تیم امید را با هماهنگی کارلوس کرش معرفی کنیم.

وی افزود: در همین رابطه تعدادی از مربیان واجد شرایط که سابقه فعالیت در تیم های پایه و فوتبال کشورمان را داشته اند به سرمربی پرتغالی تیم ملی معرفی کرده ایم تا از میان آنها گزینه مناسب را انتخاب کنند و در گزینش سرمربی تیم امید با ما همراهی داشته باشند.

علی اصغر مدیر روستا، علیرضا منصوریان، حمید علیدوستی و ... از مربیانی هستند که فدراسیون فوتبال به سرمربی تیم ملی معرفی کرده است تا کارنامه آنها توسط این مربی پرتغالی بررسی شود.

تیم فوتبال امید کشورمان که خود را برای حضور در مرحله پلی آف رقابت های مقدماتی المپیک لندن آماده می کند، هنوز سرمربی ندارد و باید روز 29 خرداد به مصاف تیم فوتبال امید عراق برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر