jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۹۴۵۳۸   ۲۲ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۴:۲۸

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال تاکید کرد: از نقطه نظرات فنی و دانش کارلوس کرش در تیم فوتبال بانوان نیز استفاده خواهیم کرد.

فریده شجاعی در گفت و گو با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: در نظر داریم تا از تجربیات و دانش فنی سرمربی پرتغالی تیم ملی در برنامه‌ریزی تمرینات و نحوه آماده سازی تیم فوتبال بانوان که خود را برای مرحله دوم مسابقات مقدماتی المپیک آماده می کند، استفاده کنیم.

شجاعی تصریح کرد: بخشی از خواسته‌های فدراسیون فوتبال از کارلوس کرش، استفاده تئوری از دانش این مربی طراز اول دنیاست و در این راستا فوتبال بانوان نیز در بخش‌های مختلف می تواند از توانایی‌های این مربی صاحب نام که با هزینه بالایی به فوتبال ایران آمده بهره برداری کند.

وی یادآور شد: درصدد هستیم تا تعدادی از مربیان تیم‌های ملی و باشگاهی در دوره‌های کوتاه مربیگری و طراحی تمرینات زیر نظر کارلوس کرش تحت آموزش قرار بگیرند و با شیوه‌های مدرن تمرینی و تاکتیکی آشنا شوند.

رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در خصوص ترکیب کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان اظهار داشت: با توجه به فاصله کوتاهی که تا مرحله دوم مسابقات مقدماتی باقی مانده تصمیمی برای تغییر کادرفنی نداریم ضمن اینکه این کادر فنی در مرحله اول شایستگی‌های خود را نشان داد و صعود به مرحله دوم حاصل زحمات همین کادر فنی بود.

شجاعی درخصوص شانس ایران برای صعود از مرحله دوم مسابقات مقدماتی گفت: بهرحال ایران با حضور تیم های تایلند، ازبکستان، اردن و ویتنام در گروه سختی قرار گرفته و کار دشواری برای صعود از این گروه دارد ولی با این وجود ناامید نیستیم و برای صعود از این گروه نهایت تلاش‌مان را بکار خواهیم گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر