jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۳۹۳۴۶۲ ۱۷ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۸:۰۷

آیت‌الله مکارم شیرازی :

حمایت ازمردم بحرین برهمه واجب است

آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی گفت: حمایت از مردم مظلوم بحرین بر همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی واجب است.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی پیش از ظهر روز چهارشنبه در حاشیه تجمع بزرگ طلاب در اعتراض به جنایات اخیر بحرین در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: علت برگزاری این تجمع، دفاع از یک ملت مظلوم است.

این مرجع تقلید با بیان این که عامل مشکلاتی که در تمام جهان اسلام بوجود آمده، دیکتاتورها هستند؛ خاطرنشان کرد: مشکلاتی در تمام جهان اسلام به وجود آمده مخصوصاً در بحرین ملت مظلومی گرفتار دست دیکتاتورها شدند و استکبار جهانی هم از آنها حمایت می‌کند.

استاد حوزه علمیه خطاب به مردم مسلمان جهان تصریح کرد: بر همگان اعم از شیعه و سنی لازم است از ملت مظلوم بحرین به هر نحوی که می توانند حمایت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

تصویر شهید حسن تهرانی مقدم و شهید قاسم سلیمانی را که کنار هم نگاه می‌کنی چیزی از عمق چشمان هر دوی آنها یقه‌ات را می‌گیرد؛ حسی بین دلبستگی و رهایی. حالی بین بودن و نبودن. جایی بین زمین و آسمان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر