jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۹۰۸۷۰   ۲۲ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۴:۱۸

در پایان روز نخست از رقابت های تکواندو بین المللی آلمان نفرات اصلی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان در پنج وزن مشخص شد.

به گزارش مهر، بر اساس تصمیم کادر فنی تیم ملی محمد باقری معمتد ، مسعود حجی زواره و یوسف کرمی به دلیل مصدومیت در رقابت های بین المللی شرکت نکردند. حذف فروغی کیا در وزن چهارم و خدامی در وزن هفتم  در تورنمنت آلمان باعث شد حضور معمتد و کرمی در اوزان چهام و هفتم تیم ملی برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان قطعی  شود.

اما در وزن ششم فرزاد عبداللهی روز گذشته موفق به کسب مدال طلا شد. به همین دلیل دیدار انتخابی بین او و مسعود حجی زواره نماینده این وزن را مشخص خواهد کرد. علیرضا نصر آزادانی و کوروش رجلی هم با کسب مدال نقره در رقابتهای روز گذشته جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کردند.

در وزن اول هم حضور میثم باقری در ترکیب اصلی تیم ملی برای رقابت های جهانی قطعی شده است. نمایندگان اوزان دوم و سوم نیز در پایان رقابت های امروز در آلمان مشخص خواهد شد. رقابت های تکواندو قهرمانی جهان اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی کره‌جنوبی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر