jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۹۰۸۷۰   ۲۲ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۴:۱۸

در پایان روز نخست از رقابت های تکواندو بین المللی آلمان نفرات اصلی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان در پنج وزن مشخص شد.

به گزارش مهر، بر اساس تصمیم کادر فنی تیم ملی محمد باقری معمتد ، مسعود حجی زواره و یوسف کرمی به دلیل مصدومیت در رقابت های بین المللی شرکت نکردند. حذف فروغی کیا در وزن چهارم و خدامی در وزن هفتم  در تورنمنت آلمان باعث شد حضور معمتد و کرمی در اوزان چهام و هفتم تیم ملی برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان قطعی  شود.

اما در وزن ششم فرزاد عبداللهی روز گذشته موفق به کسب مدال طلا شد. به همین دلیل دیدار انتخابی بین او و مسعود حجی زواره نماینده این وزن را مشخص خواهد کرد. علیرضا نصر آزادانی و کوروش رجلی هم با کسب مدال نقره در رقابتهای روز گذشته جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کردند.

در وزن اول هم حضور میثم باقری در ترکیب اصلی تیم ملی برای رقابت های جهانی قطعی شده است. نمایندگان اوزان دوم و سوم نیز در پایان رقابت های امروز در آلمان مشخص خواهد شد. رقابت های تکواندو قهرمانی جهان اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی کره‌جنوبی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر