jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۳۸۹۷۰۷ ۱۷ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۰:۰۶

هاشمی رفسنجانی در اجلاس خبرگان رهبری:

اگر آیت الله مهدوی کنی کاندیدا شوند ، حمایت می کنم

رئیس کنونی مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مسائل مطرح شده در رابطه با ریاست مجلس خبرگان تصریح کرد: اگر آیت الله مهدوی کاندیدای ریاست خبرگان شوند من هم حمایت می کنم.

به گزارش مهر، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری در سخنرانی افتتاحیه این مجلس، با بیان اینکه از مدتی پیش جنجال زیادی بر سر ریاست مجلس خبرگان رهبری آغاز شده که بسیار مضر است، گفت:  من وقتی از این ناحیه احساس خطر کردم و دیدم می توانم مسئله را حل کنم به آیت الله امامی کاشانی گفتم که از طرف من پیش آیت الله مهدوی برود و اعلام کند اگر ایشان کاندیدا می شوند من از ایشان حمایت می کنم.

وی افزود: 2 سال پیش هم برای ریاست خبرگان من از ایشان درخواست کردم تا نامزد شوند و من هم حمایتشان کنم.

هاشمی رفسنجانی در ادامه اظهار داشت: ایشان اوایل گفته بودند که سن و سال و کسالت این اجازه را به من نمی دهد ولی من در جواب گفته بودم که این هم سابقه دارد و آیت الله مشکینی هم دخالت زیادی در امور نمی کردند ولی در نهایت جواب روشنی از طرف آیت الله مهدوی نرسید.

رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز هم اگر آیت الله مهدوی تشریف بیاورند و رسما کاندیدا شوند من از ایشان حمایت می کنم و اگر کسی دیگر هم بیاید من همراهی می کنم.

تا پایان سخنان هاشمی رفسنجانی، آیت الله مهدوی کنی در مجلس خبرگان حضور پیدا نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر