jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۶۷۷۱ ۰۲ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۷:۱۴

سازمان سنجش آموزش کشور مجددا اقدام به اصلاح و تغییر در دفترچه راهنمای آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 90 کرد بر اساس این اصلاحات مواد امتحانی در برخی کد رشته های امتحانی تغییر کرده اند.

به گزارش مهر، کلیه داوطلبان این آزمون با توجه به تغییرات مربوط به افزایش ظرفیت، اصلاحات انجام شده درخصوص رشته‌های امتحانی و عناوین رشته‌های مرتبط و همچنین حذف برخی کدرشته ‌محل ها توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون همراه با اصلاحات انجام شده با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات تقاضانامه ثبت‌نامی، اصلاحات لازم را در تقاضانامه خود انجام دهند.

داوطلبان می توانند تا روز چهارشنبه 4 اسفندماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی بر اساس اطلاعات جدید در آزمون اقدام کنند.

جرئیات تغییرات مربوط به حذف یا افزایش مواد امتحانی کد رشته ها ، حذف یا افزایش کد رشته های امتحانی و ظرفیتهای جدید ایجاد شده برای دروه دکتری که از سوی دانشگاه ها اعلام شده است در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر