jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۶۶۴۸ ۰۱ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۹:۴۴

قاتل مقابل مردم داماد را کشت

فرار بی‌سرانجام از تله مرگ

مردی که با داماد خانواده اختلاف داشت ، در اقدامی انتقامجویانه او را با ضربات چاقو کشت.

به گزارش «جام‌جم»، روز پنجشنبه گذشته اهالی میدان جانبازان شهرستان مشگین‌شهر استان اردبیل با شنیدن فریادهای کمک‌خواهی مردی، سراسیمه خود را به خیابان رساندند. آنها جوانی را دیدند که چاقویی در دست دارد و مردی را دنبال می‌کند. لحظاتی بعد مرد جوان در برابر دیدگان حیرت‌زده مردم و بی‌اعتنا به التماس‌های مردی که متواری می‌شد، او را به قتل رساند و متواری شد.

مردم با مشاهده این صحنه، در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، پلیس را در جریان قرار دادند. دقایقی بعد ماموران انتظامی در محل حادثه حاضر شدند؛ اما عامل جنایت متواری شده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، ماموران به تحقیق از شاهدان حادثه پرداختند.

شاهد حادثه از جنایت گفت

یکی از شاهدان حادثه به پلیس گفت: هنگام عبور از میدان جانبازان 2 مرد را دیدم که در حال مشاجره با یکدیگر بودند. به قصد خاتمه دادن به دعوا به آنها نزدیک شدم؛ اما جوان چاقو به دست مرا تهدید به مرگ کرد و خواست از آنها فاصله بگیرم.

وی اضافه کرد: وقتی افراد دیگری در محل درگیری حضور پیدا کردند، مرد مهاجم عنوان کرد این دعوای خانوادگی است، دخالت نکنید. سپس در مقابل دیدگان همگان به مرد همراهش حمله‌ور شد و او را با چاقو کشت و متواری شد.

پس از ثبت اظهارات وی، دیگر شاهدان نیز گفته‌هایش را تایید کردند. ماموران با اطلاعاتی که از شاهدان حادثه به دست آوردند، جستجو برای دستگیری عامل جنایت و مشخص شدن هویت مقتول را آغاز کردند. در ادامه رسیدگی به این پرونده، زنی با حضور در پلیس آگاهی مشگین‌شهر، از گم شدن شوهرش خبر داد و عکس او را در اختیار پلیس قرار داد. ماموران با دیدن تصویر مرد گمشده، متوجه شدند او همان مقتول است. زن جوان نیز با حضور در پزشکی قانونی، هویت مقتول را تایید کرد.

فاش شدن هویت قاتل فراری

ماموران به تحقیق از زن مقتول پرداختند که وی به پلیس گفت: شوهرم و برادرم با هم اختلاف داشتند و تلاش من و خانواده‌ام برای خاتمه دادن به درگیری‌های آنها بی‌فایده بود. روز حادثه برادرم به سراغ شوهرم آمد و او را به زور از خانه بیرون برد و دیگر از آنها خبری نشد. به این ترتیب مشخص شد عامل جنایت برادرزن مقتول است.

با مشخص شدن هویت قاتل فراری، جستجوها برای یافتن وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر