jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۶۲۷۰ ۲۷ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۸

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد به منظور اجرای عدالت در پرداخت حقوق، پرونده استخدامی تمامی معلمان بررسی می‌شود تا در صورتی که نیاز بود،‌ حقوق آنان اصلاح شود. حمیدرضا حاجی‌بابایی، این مطلب را روز گذشته در خصوص این‌که، حقوق معلمانی که در گذشته استخدام شده‌اند، کمتر از معلمان جدیدالاستخدام است، بیان کرد.

وی به خبرگزاری‌ها گفت: یکی از مواردی که از یک ماه پیش دستور آن را داده‌ام، این است که یک بار دیگر پرونده‌ استخدامی معلمان سراسر کشور مورد بررسی قرار گیرد که این کار آغاز شده است.

وی اضافه کرد: ممکن است، در برخی از استان‌ها این مساله تفاسیر گوناگونی داشته باشد و اشکالاتی را ایجاد کند، لذا در حال بررسی هستیم و با توجه به این‌که حقوق معلمان اعم از مناطق محروم، ایثارگری و یا موارد دیگر از آیتم‌های پرداخت حقوق معلمان است، لذا به صورت خاص نمی‌توانم در این رابطه نظر بدهم، چرا که موارد گوناگون است و نیازمند بررسی دقیق است.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: خیال همه فرهنگیان راحت باشد، چرا که می‌دانیم ممکن است، حقوقی در جایی زیاد و یا کم شده باشد و همه این موارد در دست بررسی است و قطعا تمام پرداخت‌ها بررسی و توضیح داده خواهد شد.

15 درصد مدارس کشور دو نوبته است

به گزارش ایسنا، وی با بیان این‌که 15 درصد از مدارس کشور دو نوبته است، خاطرنشان کرد: در چند سال آینده تمامی این مدارس به یک نوبته تبدیل خواهد شد زیرا یکی از سیاست‌های آموزش و پرورش حذف مدارس دو نوبته در سطح کشور است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر