jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۳۰۰۵ ۱۲ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۸:۳۰

مردی که با همدستی پسرعمه معتادش از مسافران مترو و رهگذران در غرب تهران اخاذی می‌کرد، همراه وی دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم ، شامگاه 30 دی امسال ماموران کلانتری 118 ستارخان هنگام گشتزنی در خیابان آزادی تهران مشاهده کردند مردی با راکبان یک دستگاه موتورسیکلت درگیر شده است.

ماموران به سمت آنها رفتند که در همین موقع راکبان موتورسیکلت مرد رهگذر را به کناری انداخته و متواری شدند. به دنبال فرار آنها، ماموران در خیابان بعدی موتورسیکلت را متوقف و 2 مرد جوان را دستگیر کردند.

راکبان موتورسیکلت و شاکی ـ مرد رهگذر ـ به کلانتری منتقل شدند که در تحقیق از شاکی معلوم شد متهمان، قصد سرقت از وی را داشته‌اند. سارقان برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران پایگاه دوم آگاهی تهران قرار گرفتند که مشخص شد آنها پسردایی و پسرعمه هستند و برای تامین هزینه مواد مخدر (کراک) مدتی است از مردم زورگیری می‌کنند. بنابر این گزارش، سارقان معتاد با اعتراف به سرقت با قرارقانونی روانه زندان شدند. تحقیقات برای مشخص شدن دیگر جرایم آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر