jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۳۸۲۹۹۸ ۱۱ بهمن ۱۳۸۹  |  ۲۲:۰۲

در حالی که استاندار تهران چندی پیش از تاخیر در اجرای طرح جدید زوج و فرد به دلیل عدم نصب تابلو در این محدوده خبر داده بود ، همین مقام مسوول در اظهارنظر دیگری از ابلاغ دستور اجرای طرح جدید زوج و فرد به پلیس راهور در محدوده 120 کیلومتری از پایتخت خبر داد و گفت: بررسی‌های لازم برای افزایش این محدوده تا 200 کیلومتر هم در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، مرتضی تمدن از تصمیم‌گیری برای نشانه‌گذاری و قرار دادن پلاک مخصوص برای آژانس‌های مسافربری در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

وی افزود: در حال حاضر شبکه گسترده‌ای از آژانس‌های مسافربری به صورت شخصی فعال هستند که بسیاری از آنها مجوزهای لازم را ندارند.

استاندار تهران تصریح کرد: این آژانس‌ها باید از طریق رنگ‌آمیزی، شکل ظاهری و حتی دارا شدن پلاک مخصوص ساماندهی شوند، همچنین در مورد قیمت‌گذاری نرخ کرایه آژانس‌ها با کمک اتحادیه مربوطه تصمیم‌گیری شود.

استاندار تهران افزود: در حال حاضر محدوده 120 کیلومتری اجرای طرح زوج و فرد را به پلیس ابلاغ کرده‌ایم و در صورت لزوم و با توجه به شرایط آلودگی هوای تهران، افزایش محدوده آن را تا 200 کیلومتر اجرا خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح زوج و فرد پس از نظرسنجی از شهروندان اجرا شد و براساس این نظرسنجی 65 درصد مردم اصرار به اجرای طرح داشتند، چرا که در آن مدت کوتاه نسبت به نتایج مثبت آن آگاه شده‌اند.

تمدن تاکید کرد: فعلا دائمی بودن این طرح را بررسی می‌کنیم، اما هنوز دائمی شدن آن قطعی نشده است و امیدواریم در صورت احساس ضرورت آن از سوی مردم و رضایتمندی آنها در جهت تنظیم آلودگی هوای تهران، این طرح را اجرا کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

میان هیکل بود. با صورتی جدی و چشم‌هایی عمیق. صبح‌ها اصرار داشت حتما با اکسیمتر، اکسیژن خون را چک کنم و بعد هم افشانه ضدعفونی کننده را می‌گرفت و چندتا پیس می‌زد و می‌گفت روز خوبی داشته باشید.

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

ماه‌هاست ستاد ملی مقابله با كرونا مشغول آزمون و خطاست. این ستاد از همان هفته‌های اول شیوع بیماری طوری تصمیم گرفت و رفتار كرد كه گویی سرگرم خرید وقت است تا ببیند چه پیش می‌آید و كارها چگونه پیش می‌رود.

پیامبر زلالی

پیامبر زلالی

کلاس‌های دکتر تهرانی نسب را می‌رفتم به شوق این که بعدش فاصله کلاس که طبقه چهارم بود تا طبقه هم‌کف را حرف بزنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر