jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۶۲۶۰۷   ۰۵ آبان ۱۳۸۹  |  ۱۱:۵۸

جهت حضور در مسابقات جهانی

شمشیربازان ایران به فرانسه می‏‎روند

ملی پوشان شمشیربازی کشورمان در هر سه اسلحه سابر ، فلوره و اپه سه شنبه هفته آینده عازم فرانسه می‌شوند تا در مسابقات جهانی این رشته ورزشی شرکت کنند.

به گزارش مهر ، تیم ملی شمشیربازی کشورمان در هر یک از اسلحه‎های سابر و فلوره با در اختیار داشتن چهار بازیکن و در اسلحه اپه با پنج بازیکن در این دوره از رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت می‎کند.

ترکیب تیم‎های اعزامی شمشیربازی به فرانسه به شرح زیر است:
اسلحه سابر:  پرویز درویشی، مجتبی عابدینی، حمیدرضا طاهرخانی و امین قربانی
اسلحه فلوره: جواد رضایی، سعید ابراهیمی، شروین طلوعی و حامد صیاد قنبری
اسلحه اپه: علی یعقوبیان، محمد رضایی، حامد صداقتی، سیدصادق عابدی و عبدالله سراجیان

مسابقات شمشیربازی 2010 قهرمانی جهان 12 تا 22 آبان‌ماه در فرانسه برگزار می‎شود. بلافاصله پس از اتمام این رقابت‌ها شمشیربازان کشورمان در بازی‎های آسیایی شرکت می‎کنند که 21 آبان‎ماه تا 6 آذرماه در گوانگجو برگزار می‎شود.

رقابت‎های شمشیربازی بازی‎های آسیایی گوانگجو 27 آبان‎ماه تا 2 آذرماه برگزار می‎شود. امتیازات به دست آمده در مسابقات جهانی تاثیری مستقیم بر قرعه کشی این بازی‌ها دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر