jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۵۳۶۹۳   ۲۴ شهريور ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

مهدی مناجاتی 64 ساله،‌ فوتبالیست و مربی پیشکسوت فوتبال، اکنون دوران بازنشستگی خود را سپری می‌کند و بیشتر در مسابقات فوتبال پیشکسوتان شرکت دارد و از دور به ورزشی که بیشتر عمر خود را درآن گذاشته، نگاه می‌کند.

این پیشکسوت که سال‌ها در تیم پاس به عنوان مربی و بازیکن کار ‌کرده از راهپیمایی‌های دوران پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان بهترین خاطرات بهمن 57 یاد می‌کند؛ اما وجه اشتراک خاطراتش با تمام کسانی که به 30 سال پیش فکر می‌کنند، یادآوری شور و شوق وصف‌نشدنی مردم است. او در این باره می‌گوید:آن زمان در شهربانی خدمت می‌کردم و از نزدیک شاهد بودم که مردم چطور یکدل و یکصدا برای رسیدن به هدفی که داشتند، تلاش می‌کردند و سرانجام حضور موثر آنها در صحنه به پیروزی انقلاب اسلامی انجامید. شور و شوق مردم پس از پیروزی انقلاب وصف‌نشدنی بود. هر جا که یکدیگر را می‌دیدند، تبریک می‌گفتند و شیرینی پخش می‌کردند. شرکت در راهپیمایی‌های آن زمان، از بهترین خاطراتم هستند. او در مورد سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گوید: بعد از انقلاب من حدود یک سال و نیم به شهربانی همدان منتقل شدم و آنجا مشغول انجام وظیفه بودم؛ اما وقتی به تهران برگشتم، دوباره در تیم فوتبال پاس مشغول کار شدم. البته پاس به دسته پایین‌تر سقوط کرده بود که با کمک برادرم علی مناجاتی، حمیدی، استیلی، کوروش لرستانی، حمید عسگری و تعداد دیگری از بچه‌ها، دوباره توانستیم تیم را به دسته اول برگردانیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر