jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۳۸۵۴۹   ۱۶ تير ۱۳۸۹  |  ۱۴:۵۹

با حضور 8 شمشیرباز ایرانی برگزار می شود

آغاز مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از فردا

رقابت‏های شمشیربازی قهرمانی آسیا با حضور نمایندگان کشورمان و دیگر کشورهای قاره از فردا در سئول پایتخت کره‎جنوبی آغاز می‏شود.

به گزارش مهر، مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا به مدت 6 روز و در دو بخش مردان و زنان پیگیری خواهد شد.

پرویز درویشی ، مجتبی عابدینی ، امین قربانی و حمیدرضا طاهرخانی نمایندگان کشورمان در رقابت‎های اسلحه سابر این مسابقات هستند.

ضمن اینکه مهسا پور رحمتی، اعظم بختی ، وحیده نادعلی و عطیه شفعی شمشیربازان زن کشورمان در اسلحه اپه هستند که به محل برگزاری این دوره از رقابت‏های قهرمانی آسیا اعزام شده اند.

در روز نخست مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا فردا پنجشنبه نمایندگان اسلحه سابر مردان به میدان خواهند رفت. شمشیربازان اسلحه اپه زنان کشورمان روز جمعه مقابل حریفان آسیایی خود قرار می‏گیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر