jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۳۳۶۵ ۱۹ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله حائری شیرازی، نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در برنامه رادیو گفتگو در مورد چگونگی انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب توضیح داد. وی پس از تشریح مسائل مطرح شده در جلسه خبرگان رهبری برای انتخاب جانشین امام خمینی(ره) گفت: پس از آن که رای‌گیری مشخص کرد که مجلس خبرگان با رهبری شورایی موافق نیست و نظر بر رهبری فردی است، یک نفر اسم آقای خامنه‌ای را آورد. ایشان بدشان آمد، آمدند پشت تریبون گفتند می‌دانید چه کار می‌خواهید سر آدم بیاورید، خیلی هم سرخ شده بود.

آیت‌الله حائری شیرازی افزود: پس از رای‌گیری در مجلس خبرگان که آقای خامنه‌ای چهار پنجم رای آوردند، به جماران رفتیم تا با حاج احمد آقا دیدار کنیم. وقتی گفتیم که خبرگان فلانی را رهبر کردند ایشان گفت دل امام را شاد کردید.سپس اضافه کرد: چند روز قبل من با امام پای تلویزیون نشسته بودیم آقای رئیس‌جمهور (آقای خامنه‌ای) از گروه تشریفات در کره شمالی سان می‌دیدند، من به امام گفتم فلانی چقدر باوقار حرکت می‌کند. امام گفتند من هر چه فکر می‌کنم آقا سیدعلی برای رهبری مناسب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر