Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۱۳۴۵ ۱۰ خرداد ۱۳۸۹  |  ۲۰:۵۱

معاون گردشگری کشور خبر داد:

برخورد با مجریان تور به مقاصد غیرمجاز

تعریف تور به مقاصد غیر مجاز و عدم رعایت شئونات اسلامی در طول سفر به کشورهای مختلف، لغو مجوز دفاتر خدمات مسافرتی کشور را در پی دارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سیدرضا موسوی معاون گردشگری کشور با بیان این خبر گفت: حفظ حرمت و شان گردشگران ایرانی در طول سفر، از وظایف اصلی مجریان تورهای گردشگری به شمار می‌آید که این امر با رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی میسر می‌شود.

وی با بیان اینکه دفاتر خدمات مسافرتی کشور همواره به حفظ ارزش‌های اسلامی پایبند هستند، یادآور شد: با این وجود گنجاندن مقاصد غیر مجاز توسط مجریان تور، برخورد معاونت گردشگری کشور را در پی خواهد داشت و در صورت انعکاس هرگونه شکایت و تایید از سوی کارشناسان این مرکز، مجوز فعالیت دفتر خدمات مسافرتی مربوطه لغو می‌شود.

سید رضا موسوی در پایان دفتر ویژه پیگیری‌های این معاونت به شماره 66582039 را رابط میان گردشگران و معاون گردشگری کشور عنوان و نسبت به پیگیری سریع نارضایتی‌های احتمالی اظهار امیدواری کرد.

منبع: chtn.ir

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر