jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۳۱۸۳۵۹   ۰۵ فروردين ۱۳۸۹  |  ۱۳:۴۳

اتحادیه اروپا موافقت مسئولان رژیم صهیونیستی با ساخت واحدهای جدید صهیونیست‌نشین در بخش شرقی شهر اشغالی قدس را محکوم کرد و آن را غیرقانونی دانست.

به گزارش فارس، «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا موافقت مسئولان رژیم صهیونیستی با ساخت 20 واحد صهیونیست‌نشین جدید در قدس شرقی را محکوم کرد و از آنها خواست از این تصمیم «غیرقانونی» خود صرف‌نظر کنند.

اشتون در بیانیه خود اعلام کرد: اتحادیه اروپا تصمیم اتخاذ شده اخیر مسئولان اسرائیلی برای ساخت‌وساز نزدیک هتل «شبرد» در بخش شرقی شهر قدس را محکوم می‌کند.

وی افزود: ساخت شهرک در بخش شرقی شهر قدس غیرقانونی و تهدیدی برای تلاشهای صلح‌طلبانه است.

اعلام موافقت رژیم صهیونیستی با ساخت این واحدهای جدید صهیونیست‌نشین در بخش شرقی شهر اشغالی قدس درحالی صورت می‌گیرد که اخیرا این رژیم از تصمیم خود برای ساخت 1600 واحد صهیونیست‌نشین در یکی دیگر از مناطق قدس شرقی خبر داده بود.

رژیم صهیونیستی در سال 1967 میلادی قدس شرقی را اشغال کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر