jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۵۸۲۶   ۱۷ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۵:۱۳

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با اشاره به اعلام شرایط پذیرش دستیار در تخصص های دندانپزشکی از عدم تغییر ظرفیت پذیرش خبر داد و گفت: ظرفیت پذیرش همانند سال گذشته است.

دکتر اکبر فاضل در گفتگو با مهر افزود: ظرفیت دستیاری دندانپزشکی تفاوتی با گذشته نخواهد داشت اما در صورت برگزاری شورای آموزش دندانپزشکی و جمع آوری نظرات اصلاحی دانشکده ها، امکان تغییرات جزئی در آن وجود دارد.

فاضل به جزئیات آزمون پذیرش دستیار تخصصی در رشته های دندانپزشکی گفت: ثبت نام اینترنتی و تکمیل فرمهای مربوطه برای داوطلبان دستیاری دندانپزشکی در روزهای 22 تا 31 فروردین ماه سال 89 انجام می گیرد.

وی یادآور شد: کلیه داوطلبان صرف نظر از نوع سهمیه و پذیرش می توانند از 11 تا 17 اردیبهشت ماه 89 نسبت به ارسال مدارک به صورت اسکن شده و اینترنتی اقدام کنند.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی اضافه کرد: آزمون در روز پنجشنبه 14 مرداد ماه 89 برگزار می شود و داوطلبان پس از اعلام نتیجه می توانند تا 100 رشته - محل را انتخاب کنند.

فاضل اضافه کرد: آزمون در 10 دانشگاه علوم پزشکی و 9 حوزه امتحانی تهران، مشهد، اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، کرمان، یزد و همدان و 9 رشته تخصصی برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر