jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۵۸۲۶   ۱۷ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۵:۱۳

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با اشاره به اعلام شرایط پذیرش دستیار در تخصص های دندانپزشکی از عدم تغییر ظرفیت پذیرش خبر داد و گفت: ظرفیت پذیرش همانند سال گذشته است.

دکتر اکبر فاضل در گفتگو با مهر افزود: ظرفیت دستیاری دندانپزشکی تفاوتی با گذشته نخواهد داشت اما در صورت برگزاری شورای آموزش دندانپزشکی و جمع آوری نظرات اصلاحی دانشکده ها، امکان تغییرات جزئی در آن وجود دارد.

فاضل به جزئیات آزمون پذیرش دستیار تخصصی در رشته های دندانپزشکی گفت: ثبت نام اینترنتی و تکمیل فرمهای مربوطه برای داوطلبان دستیاری دندانپزشکی در روزهای 22 تا 31 فروردین ماه سال 89 انجام می گیرد.

وی یادآور شد: کلیه داوطلبان صرف نظر از نوع سهمیه و پذیرش می توانند از 11 تا 17 اردیبهشت ماه 89 نسبت به ارسال مدارک به صورت اسکن شده و اینترنتی اقدام کنند.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی اضافه کرد: آزمون در روز پنجشنبه 14 مرداد ماه 89 برگزار می شود و داوطلبان پس از اعلام نتیجه می توانند تا 100 رشته - محل را انتخاب کنند.

فاضل اضافه کرد: آزمون در 10 دانشگاه علوم پزشکی و 9 حوزه امتحانی تهران، مشهد، اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، کرمان، یزد و همدان و 9 رشته تخصصی برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر