jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۴۹۶۳   ۰۹ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۹

گروه شهرستان‌ها: درپی گرد و غبار، مدارس آبادان و خرمشهر باز هم دیروز تعطیل شد. به گزارش واحد مرکزی خبر، رئیس اداره محیط زیست آبادان میزان ذرات گرد و غبار در هوای آبادان را 24 برابر حد مجاز اعلام کرد و از شهروندان آبادانی بویژه سالمندان، کودکان، بیماران قلبی و ریوی و افراد مبتلا به آسم خواست حتی الامکان از رفتن به بیرون از منازل خودداری کنند. وی استفاده از ماسک، دقت بیشتر رانندگان در هنگام رانندگی و خارج نشدن از منازل در مواقع غیرضروری را به شهروندان توصیه کرده است.رئیس اداره هواشناسی آبادان میزان ذرات گرد و غبار در هوای استان خوزستان را 17 برابر حد مجاز اعلام کرد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر