اول اسفند آغاز می‌شود

پیش فروش بلیت اتوبوس‌های نوروزی

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت: پیش فروش بلیت اتوبوس های بین شهری برای ایام نوروز (25 اسفند تا 15 فروردین ) از اول اسفند در سراسر کشور آغاز می شود.
کد خبر: ۳۱۲۳۸۷

فرهاد صالحیان در گفتگو با واحد مرکزی خبر افزود: پیش فروش این بلیت ها از اول تا هفتم اسفند از طریق پیامک، تلفن گویا و اینترنت شرکت های مسافربری انجام می شود.

وی با بیان اینکه این اقدام با هدف افزایش رفاه مردم، کاهش سفرهای شهری و افزایش استفاده از فناوری اطلاعات انجام می شود گفت: مسافران نوروزی برای خرید این بلیت ها باید به پایگاه اطلاع رسانی،‌ تلفن های گویا و سامانه پیام کوتاه شرکت های مسافری مراجعه کنند.

صالحیان افزود: همچنین مسافران نوروزی می توانند از هفتم تا 20 اسفند با مراجعه حضوری به مراکز پیش فروش و پایانه های مسافربری برای تهیه بلیت اقدام کنند.

وی گفت: بهای بلیت برای ایام یادشده (25 اسفند تا 15 فروردین) به علت بازگشت یک سر خالی اتوبوس ها، 20 درصد افزایش دارد و از 16 فروردین 89 به قیمت های قبلی برمی گردد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت: در نوروز 88 بیش از دو میلیون و 250 هزار بلیت پیش فروش شد و پیش بینی می شود این رقم برای نوروز 89 به حدود 3 میلیون افزایش پیدا کند.

صالحیان افزود: با تلاش های انجام شده برای انجام دادن سفرهای برنامه ریزی شده مسافران در این ایام مشکلی نداریم و امیدواریم مردم با برنامه ریزی قبلی برای سفر اقدام کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها