jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۲۱۷۲ ۲۶ بهمن ۱۳۸۸  |  ۲۲:۵۰

سالیانه حدود ده میلیون گردشگر به شهر ملبورن استرالیا سفر می کنند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، استرالیا برای جذب گردشگران از همه مناطق جهان سعی دارد از همه امکانات خود از جمله تنوع در رستورانها استفاده کند.

شهر ملبورن استرالیا با توجه به تعداد رستوران های بزرگ در این شهر به پایتخت رستوران های جهان معروف است.

حدود شش هزار رستوران در شهر ملبورن در جنوب استرالیا وجود دارد و این بیشترین رقم در جهان در مقایسه با جمعیت این شهر به شمار می رود. سالیانه حدود ده میلیون گردشگر از استرالیا و خارج این کشور به شهر ملبورن سفر می کنند.

شماری از سالخوردگان اروپایی ترجیح می دهند بعد از بازنشستگی بقیه عمر خود را در ملبورن سپری کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر