jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۱۳۵۲   ۱۸ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: سقوط یک مرد از طبقه سوم یک ساختمان در جنوب شرق تهران موجب بازداشت 2 زن و یک مرد دیگر به اتهام رابطه پنهانی شد. محمد شهریاری، بازپرس ویژه قتل تهران درباره این حادثه به «جام‌جم»‌ گفت: بامداد جمعه گذشته مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و گفت که پس از بازگشت از ماموریت اداری خود، همسرش حاضر به گشودن در محل سکونتش نیست.

به دنبال این تماس‌، ماموران کلانتری 114 غیاثی با عزیمت به محل متوجه شدند چند نفر درون آپارتمان محل سکونت مرد شاکی حضور دارند، اما حاضر به گشودن در نیستند.

بازپرس شعبه 7 دادسرای جنایی افزود: در حالی که اقدامات برای باز کردن در آغاز شده بود، ماموران متوجه شدند فردی که داخل آپارتمان بوده با استفاده از طناب قصد فرار از پنجره این خانه را داشته و به دلیل پاره شدن طناب به پارکینگ سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.

در پی این ماجرا موضوع به دادسرای جنایی گزارش شد و پس از عزیمت به محل و گشوده شدن در، زن صاحبخانه همراه یک زن و یک مرد دیگر درون این خانه بازداشت و برای ادامه تحقیقات به دادسرای جنایی منتقل شدند.

در بررسی و تحقیق مشخص شد 2 زن متهم در غیاب همسران خود با 2 مرد غریبه ارتباط پنهانی برقرار کرده و هنگامی که در خانه حضور داشته‌اند، مرد صاحبخانه بدون اطلاع قبلی به محل سکونت خود بازگشته است.

بازپرس ویژه قتل تهران افزود: پس از تحقیق از 2 زن متهم و مرد غریبه دستور بازداشت قانونی آنها صادر و جسد مرد غریبه دیگر نیز به پزشکی قانونی منتقل شد. شهریاری تصریح کرد: تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر