گروه رسانه: قائم مقام مدیر شبکه 3 سیما گفت: هنوز وضعیت پخش سریال جدید مهران مدیری معلوم نیست و طی هفته جاری زمان قطعی پخش این مجموعه مشخص می‌شود. هاشم رضایت به فارس گفت: پیش از این قرار بود مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» پس از ماه صفر روی آنتن شبکه 3 سیما برود، اما قطعیت این زمان از بین رفت و تکلیف پخش این سریال در هفته جاری مشخص خواهد شد.
کد خبر: ۳۱۰۰۰۲

وی افزود: این هفته جلسه‌ای برگزار خواهد شد و طی آن تصمیم گرفته می‌شود که مجموعه تلویزیونی قهوه تلخ پس از ماه صفر روی آنتن برود یا این که پخش آن از ابتدای نوروز 89 آغاز شود.

بنابراین گزارش، تصویربرداری این سریال در لوکیشن اصلی آن ادامه دارد و تا به حال حدود 18 قسمت از سریال آماده شده است. چندی پیش نیز ساخت سریال به دلیل بیماری مادر مهران مدیری و بستری شدن وی در بیمارستان متوقف شده بود.

در حال حاضر بازیگرانی مانند رضا نیک‌خواه، رضا فیض نوروزی، محمدرضا هدایتی، الیکا عبدالرزاقی و آرام جعفری جلوی دوربین مدیری هستند.

قهوه تلخ بناست در 50 قسمت ساخته شود و لوکیشن‌های این سریال یک کاخ و یک بازار است که از مضمونی تاریخی برخوردار است و داستان‌های آن در یک کاخ می‌گذرد.

این سریال 33 بازیگر اصلی دارد و داستان آن با بازی سیامک انصاری در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتدای داستان که در دنیای امروز می‌گذرد، یک فنجان قهوه تلخ می‌خورد و با خوردن آن به تاریخ سفر می‌کند. او در طول زمان به مورخی تبدیل می‌شود که در مرور خاطرات تاریخی خود، هربار دچار مسائلی می‌شود که داستان‌های سریال را رقم می‌زند.

محمدرضا هدایتی نیز پادشاه این کاخ است، علی لک پوریان نقش ملیجک را ایفا می‌کند. ساعد هدایتی نیز پزشک دربار است.

در مجموعه تلویزیونی قهوه تلخ که به تهیه‌کنندگی مجید آقاگلیان و حمید آقاگلیان ساخته می‌شود، بازیگران دیگری نظیر سحر زکریا، سحر جعفری جوزانی، هادی کاظمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، فلامک جنیدی، سعید پیردوست و... ایفای نقش می‌کنند.

داستان‌های مجموعه تلویزیونی قهوه تلخ توسط امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نوشته شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها