jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۰۸۲۰۴   ۰۱ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: در مراسمی با حضور دکتر دارابی قائم مقام رئیس سازمان، معاون برنامه‌ریزی و نظارت و رئیس مرکز امور بین‌‌‌الملل سازمان از عوامل تهیه برنامه‌های برگزیده صداوسیما در چهل و ششمین اجلاس رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه‌ (ABU) که در اولانباتور مغولستان برگزار شد، تقدیر شد. به گزارش روابط‌عمومی صداوسیما، در این مراسم علی دارابی با تقدیر از پدیدآورندگان آثار و تشکر از مدیران مراکز و داوران ایرانی چهل و ششمین اجلاس ABU گفت: ما باید این تصویر مخدوش و ناجوانمردانه که از جمهوری اسلامی در دنیا ترسیم می‌شود را بر هم بزنیم. یکی از روش‌هایی که می‌توانیم با این جوسازی‌ها مقابله کنیم این است که ما باید یک آرایش جدید سیاسی و فرهنگی و رسانه‌ای در دنیا بگیریم.

در این مراسم دو جایزه به فیلم کوتاه داستانی مرگان به‌کارگردانی جعفر نورمحمدی تولید سیمای مرکز خراسان شمالی و چمچه خاتون به تهیه‌کنندگی خسرو رسولی به عنوان بهترین برنامه رادیویی در بخش اطلاع‌رسانی و سرگرمی از تولید صدای مرکز زنجان اختصاص یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر