گروه ورزش: با خودداری معنی‌دار3 کاندیدای انتخابات ریاست فدراسیون تیراندازی از شرکت در مجمع انتخابات، مهدی هاشمی با کسب 36 رای به عنوان رئیس این فدراسیون برگزیده شد. مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تیراندازی در شرایطی روز گذشته به ریاست حمید سجادی، معاون سازمان تربیت بدنی برگزار شد که اسدالله حیدری، علی مجدآرا و سیدمهدی میرمیران به نشانه اعتراض به عملکرد سازمان تربیت بدنی در برگزاری این مجمع، در انتخابات شرکت نکردند و مسعود شادمان، رئیس هیات تیراندازی ایلام که طبق گفته مسوولان فدراسیون تیراندازی رد صلاحیت شده بود، به دستور سازمان در انتخابات شرکت کرد و تنها یک رای کسب کرد، 4 رای سفید هم به صندوق انداخته شد تا سیدمهدی هاشمی، سرپرست فدراسیون با 36 رای از مجموع 41 رای به عنوان رئیس جدید این فدراسیون انتخاب شده و تکلیف این فدراسیون پس از 2 سال مشخص شود.
کد خبر: ۲۹۹۳۲۳

نکته جالب توجه این‌که با رای اعضای مجمع، اختیار انتخاب نایب رئیس، دبیر، خزانه‌دار و کارشناس خبره فدراسیون نیز به سیدمهدی هاشمی تفویض شد.

حمید سجادی پس از اظهارات مسعود شادمان مبنی بر تشریفاتی بودن انتخابات گفت: من هم نیمه دوم سال 81 کاندیدای ریاست فدراسیون دوومیدانی بودم و 7 رای هم بیشتر نیاوردم؛ ولی آن زمان انتخابات را زیر سوال نبردم.

سجادی درخصوص نامه کاندیداهای مخالف هاشمی به سازمان مبنی بر این‌که اگر سازمان می‌خواهد انتخابات جنبه تشریفاتی نداشته باشد، هاشمی را برکنار و سرپرست جدید تعیین کند، خاطرنشان کرد: پیشنهادات و نظرات تعدادی از کاندیداها برای ما محترم است؛ ولی ما براساس قوانین عمل کردیم. فعلا شرایط انتخابات همین است.

او همچنین درباره دوشغله بودن هاشمی ادامه داد: آن‌طور که به من گفته‌اند، هاشمی دوشغله نیست و در وزارت راه سمتی ندارد.

در این مجمع، مهدی هاشمی که حدود 2 سال از سرپرستی‌اش در راس فدراسیون تیراندازی می‌گذرد، تاکید کرد: در دوره سرپرستی‌ام در فدراسیون به همه دوستان تیرانداز اعلام کردم که قصد نداشتم که برای ریاست فدراسیون نام‌نویسی کنم؛ ولی شرایط موجود و فشار دوستان من را ملزم کرد که در انتخابات حضور پیدا کنم!

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها