آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی جمعه 13 آذر در دو نوبت صبح و عصر در تهران و 201 حوزه امتحانی در کشور برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۲۹۶۴۶۸

به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، 283955 نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد 87619 نفر معادل 31 درصد زن و 196636 نفر معادل 69 درصد مرد هستند.

این گزارش می افزاید: توزیع کارت این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.org از ساعت 9 سه شنبه 10 آذر 1388 آغاز می شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت.

داوطلبان این آزمون می توانند با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اند به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

در ادامه این گزارش آمده است: اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای سه شنبه 10 آذر تا پنج شنبه 12 آذر صبحها از ساعت 8 تا 13 و بعد از ظهر از ساعت 14 تا 19 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده در حوزه امتحانی خود در فرم ثبت نام اینترنتی درج کرده اند به اصلاح موارد مغایر اقدام کنند.

برای داوطلبانی که محل آزمون خود را شهر تهران تعیین کرده اند نیز 4 باجه جهت رفع نقایص احتمالی در کارت ورود به جلسه پیش بینی شده است ، که لازم است در خلال روزهای مذکور به محل های در نظر گرفته شده در این خصوص که در اطلاعیه یکشنبه هشتم آذر و دوشنبه 9 آذر از طریق روزنامه آفرینش منتشر می شود و بطور همزمان در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.net قابل مشاهده است مراجعه کنند.

در پایان این گزارش آمده است: نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته در هفته آخر دی اعلام خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها